يكشنبه 29 دی 1398 - 13:33
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

انتشار هفتاد و ششمين نشريه رخداد

هفتاد و ششمين شماره از ضميمه خبري ماهنامه بشري، نشريه داخلي سازمان تبليغات اسلامي با عنوان رخداد ويژه شهريور‌ماه 1391 با 25 پرونده استاني و گزارش جامعي از فعاليت‌ها و عملكرد مدارس علوم و معارف اسلامي صدرا وابسته به سازمان تبليغات اسلامي، اخبار معاونت فرهنگي و گفتگو با سيد محمد صادق سيفي، رييس سازمان مدارس صدرا منتشر شد.

به‌گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، اين ضميمه ماهنامه بشري به انعكاس اخبار ارسال شده از سوي دفاتر استاني سازمان تبليغات اسلامي و معاونت‌هاي مختلف سازمان و موسسات وابسته مي‌پردازد.

در بخش ديباچه اين شماره از نشريه رخداد مطلبي با عنوان نقص در روابط عمومي و نقش روابط عمومي ها آمده است كه در آن به بررسي نحوه اطلاع‌رساني در عصر جديد كه عصر ارتباطات نام دارد پرداخته است.

از جمله اخبار مهم داخلي اين شماره از رخداد مي‌توان به گزارشي جامع از فعاليت‌ها و عملكرد سازمان مدارس علوم و معارف اسلامي صدرا وابسته به سازمان تبليغات اسلامي و گفتگو با سيد محمد صادق سيفي، رييس سازمان مدارس صدرا، گزارشي از آئين رونمايي از كتاب «تاريخ انقلاب اسلامي» و كتاب «شرح اسم» و 25 پرونده استاني اشاره كرد.

همچنين در بخش ويژه ماه اين شماره گزارشي از بررسي پر تيراژ‌ترين كتاب امسال «نور‌الدين پسر ايران»، گزارشي از مراسم رونمايي كتاب «شرح اسم» و گفتگو با رضا معممي مقدم معاون اداره‌كل امور فرهنگي سازمان تبليغات اسلامي آمده است.

گفتني است، «رخداد» ضميمه خبري ماهنامه بشري؛ از سال 84 با هدف ارائه مطلوب‌تر اخبار و گزارشات سازمان، به سردبيري عباس لهراسبي، دبير تحريريه‌‌اي عليرضا قرايي و به‌همت روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي منتشر مي‌شود.

چهارشنبه 12 مهر 1391 - 8:18
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری