جمعه 24 مرداد 1399 - 7:31
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

جشن ويژه دهه کرامت و هفته دفاع مقدس در تبليغات اسلامي بوشهر

به مناسبت ولادت امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) و دهه کرامت و گراميداشت هفته دفاع مقدس مراسمي در نمازخانه اداره کل تبليغات اسلامي بوشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان بوشهر، به مناسبت تولد امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) و هفته کرامت با حضور مدير کل، معاونين و کارمندان اداره کل تبليغات اسلامي بوشهر مراسمي در نمازخانه برگزار شد.

در ابتداي اين مراسم عبدالله رئيسي، کارشناس پژوهش و آموزش اداره کل به قرائت دعاي زيارت عاشورا پرداخت.

در ادامه حجت الاسلام سيدنورالله موسوي نيا، مدير کل تبليغات اسلامي بوشهر در سخناني بر لزوم گراميداشت ياد و خاطره دلاوري هاي شهدا و رزمندگان دفاع مقدس تاکيد کرد و راز پيروزي رزمندگان را تبعيت از فرامين حضرت امام خميني (ره) دانست.

در بخش ديگري از اين مراسم حجت الاسلام سيديوسف مهديان، کارشناس فرهنگي تبليغات اسلامي بوشهر گراميداشت ياد شهدا، جانبازان و رزمندگان را به عنوان وظيفه مهم دستگاه هاي فرهنگي و يک تکليف شرعي بر گردن تمام اقشار جامعه دانست.

تجليل از کارمندان تبليغات اسلامي بوشهر که به عنوان رزمنده در دفاع مقدس حضور داشتند و همچنين تجليل از فعالان فرهنگي ارسال کننده مقالات فرهنگي به سايت سازمان تبليغات اسلامي از ديگر محورهاي اين برنامه بود.

در پايان اين مراسم که 5 مهر 91 در نمازخانه اداره کل تبليغات اسلامي بوشهر برگزار شد، سيد مهدي فاطمي نيا، از مداحان بوشهر به مداحي و مولودي خواني پرداخت.

دوشنبه 10 مهر 1391 - 14:21
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری