دوشنبه 23 تير 1399 - 1:57
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

حضور واحد سوره مهر الکترونيک در ششمين دوره نمايشگاه رسانه‌هاي ديجيتال

واحد سوره مهر الکترونيک (سما) در دو بخش مجزا در ششمين دوره نمايشگاه رسانه‌هاي ديجيتال براي نخستين‌بار شركت مي‌كند.

به گزارش روابط‌عمومي سازمان تبليغات اسلامي ،‌ اين واحد در دو بخش مجزا در ششمين دوره نمايشگاه رسانه‌هاي ديجيتال شركت مي‌كند .براساس اين گزارش واحد سوره مهر الکترونيک (سما) با هدف انجام مذاکرات و تعامل با فعالان حوزه نشر الکترونيک و همچنين آموزش و فضاسازي در زمينه نشر الکترونيک اقدام به حضور در ششمين دوره نمايشگاه رسانه‌هاي ديجيتال در دو بخش مجزا کرده است.بخش اول که يک غرفه اختصاصي است، محلي براي مذاکرات و تعامل اين واحد با فعالان حوزه نشر الکترونيک و موسسات و شرکت‌هاي فعال در حوزه کتاب ديجيتال است. همچنين در اين بخش فعاليت‌هاي گذشته واحد (سما) در ديجيتال‌سازي محتوا و محصولات چاپي انتشارات سوره مهر به نمايش گذاشته شده است و مخاطبان مي‌توانند اقدام به تهيه اين محتوا بر روي ابزارهاي الکترونيک همچون تلفن همراه و تبلت نمايند.

بخش ديگر که شامل يک غرفه بزرگ‌تر است، با عنوان «جزيره کتاب ديجيتال» مطرح است که در اين بخش علاوه بر سوره مهر الکترونيک (سما)، همکاران و همراهان راهبردي اين واحد نيز حضور دارند. بسترسازي و فضاسازي در زمينه نشر ديجيتال و آشناسازي مخاطبان با کتاب ديجيتال و اينکه محتوا را بر روي بسترهاي ديجيتال چگونه مي‌توان عرضه کرد از فعاليت‌ها و خدمات اين بخش است.

گفتني است ششمين دوره نمايشگاه رسانه‌هاي ديجيتال از چهاردهم تا بيست و سوم مهرماه در مصلي تهران ميزبان علاقه‌مندان است.غرفه سوره مهر الکترونيک (سما) در بخش رسانه‌هاي برخط واقع در شبستان اصلي مصلي واقع است.

دوشنبه 10 مهر 1391 - 13:47
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری