جمعه 24 مرداد 1399 - 22:51
پربازديدترين اخبار از استان
هرمزگان
  • هيچ خبري موجود نيست

*بيداري اسلامي مسلمانان جهان عامل سردرگمي سلطه گران بين الملل است

مدير کل تبليغات اسلامي هرمزگان گفت: بيداري اسلامي جهان را در برگرفته و بسياري از کشورهاي اسلامي برضد ديکتاتورها و حاکمان خودکامه ايستاده‌اند که عامل سردرگمي سلطه گرايان بين‌الملل شده است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي هرمزگان،حجت‌الاسلام سيدشکراله زندوي در راهپيمايي هتک حرمت به ساحت مقدس پيامبر اسلام(ص) در جمع مردم ميناب، چهار عامل را باعث هتک حرمت به ساحت پيامبر اسلام(ص) دانست و افزود: ايجاد تفرقه بين اسلام و اديان آسماني از ديگر عواملي است که باعث هتک حرمت شده است و از آنجائي که مسيحيت تحريف شده و يهوديت به اضمحلال رفته ديگر با هيچ سلاحي توان ايستادگي در برابر مسلمين ندارند. زندوي ادامه داد: سلطه گرايان از هر ترفندي براي از بين بردن اسلام استفاده کنند ناکام مانده و پيروز نخواهند شد.

مدير کل تبليغات اسلامي هرمزگان سومين عامل را تقئس زدايي خواند و افزود: يکي از اهداف آنها تقدس زدايي است که تقدس را در بين مسلمانان از ميان بردارند و مسلمانان را نسبت به مقدساتشان بي اهميت و حرمت شکني کنند. وي ادامه داد: صهيونيست با استفاده از کاريکاتور و ساخت فيلم به اين عمل زشت دامن مي زنندو به مقدسات مسلمانان و به پيامبر و قرآن ما توهين مي کنند.

حجت الاسلام زندوي اذعان داشت: چهارمين عامل اين که مي خواهند جلوي توسعه و پيشرفت روز افزون مسلمانان و ساير ملل را بگيرد و اينها کور خوانده اند و با اين اعمال ننگين خود نمي توانند در عزم و اراده مسلمانان خللي ايجاد کنند. گفتني است مراسم فوق شنبه 8 مهر ماه سال جاري برگزار شد.

دوشنبه 10 مهر 1391 - 13:43
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری