جمعه 24 مرداد 1399 - 9:15
پربازديدترين اخبار از استان
سمنان
  • هيچ خبري موجود نيست

حجت الاسلام موسوي:

ساخت فيلم موهون سفارش آمريکا و اسرائيل است

امام جمعه ميامي تاکيد کرد: فيلم موهون ساخته شده توسط يک نفر نيست بلکه به سفارش آمريکا و اسرائيل بوده است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان سمنان، حجت الاسلام سيد مرتضي موسوي، در گفتگو با رابط خبر روابط عمومي در حاشيه راهپيمايي صبح روز دوشنبه دهم مهر ماه مردم ميامي با هدف اعلام انزجار از توليد فيلم موهن به ساحت مقدس حضرت رسول مکرم اسلام (ص)، به موج انزجار مسلمانان از فيلم موهون آمريکايي اشاره کرد و گفت: غرب تاوان اين خصومت را خواهد داد.

وي اظهار داشت: درچند هفته گذشته حادثه اي دلخراش توسط يک مزدور به وجود آمد که قلب بيش از يک ميليارد و 400ميليون نفرمسلمان را به درد آورد.

استاد حقوق دانشگاه تهران خاطرنشان کرد: قطعا و بدون شک بايد بدانيد که آمريکا واسرائيل پشتيبان سازنده اين فيلم هستند.

حجت الاسلام موسوي ضمن محکوم کردن اين حرکت گفت: اسلام ستيزي مهمترين دغدغه استکبار جهاني در راس آن صهيونيست ها هستند.

امام جمعه ميامي گفت: به مقدس ترين وپاک ترين پيامبر توهين شده و به هيچ صورتي نمي توان ساکت بود و ازگناه اين گونه افراد گذشت.

موسوي افزود: از زماني که ما انقلاب کرديم دشمن هميشه براي ايجاد تفرقه در بين مسلمانان از حربه هاي زيادي استفاده کرده واين حربه جديدي نيست.

وي در خاتمه تصريح کرد: خداوند تضمين کرده که نور پيامبر(ص) تا قيامت روشن خواهد ماند واين نوري نيست که توسط دشمنان خاموش شود.

موسوي در پايان خاطرنشان کرد: البته با اين کاري که دشمنان اسلام انجام دادند خيلي از افرادي که پيامبراکرم(ص) را نمي شناختند ايشان را شناخته و به اسلام ومظلوميت آن پي بردند.

دوشنبه 10 مهر 1391 - 9:37
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری