پنجشنبه 10 مهر 1399 - 20:45
پربازديدترين اخبار از استان
گيلان
  • هيچ خبري موجود نيست

مهمترين ابزار در مقابله با جنگ نرم ، ابزار عقل و انديشه است

حجت الاسلام سيد حسين گلميرزاده در دبيرستان دخترانه بعثت شهرستان رشت اظهار کرد : مهمترين ابزار در مقابله با جنگ نرم دشمنان، ابزار عقل و انديشه است که بايد آن را تقويت کرد .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي گيلان، معاون فرهنگي، پژوهشي و آموزشي اداره کل تبليغات اسلامي گيلان، ششم مهر 91 در جمع دانش آموزان دبيرستان دخترانه رشت گفت : دشمن در تلاش است که زندگي مسلمانان را تغيير داده و الگوهاي غربي را وارد زندگي ما کند .

وي افزود : شيعيان يک الگويي به نام اهل بيت (عليهم السلام) دارند که بهترين راه براي مبارزه با دشمن مطالعه دقيق زندگي ائمه (عليهم السلام) و بر خورداري از آن الگوي ناب است .

حجت الاسلام گلميرزاده ضمن ياد آوري از دلاور مردي‌هاي رزمندگان دفاع مقدس تصريح کرد : شهيدان با پيروي از مکتب اهل بيت (عليهم السلام) الگوي ديگر ما هستند که مأنوس شدن با شهيدان، دقت در وصيت نامه ها و زندگينامه هاي آنان بسيار مي تواند ما را در مقابل دشمن ياري رساند .

اين مسئول فرهنگي، با مذموم دانستن تصميمات احساسي بين جوانان خاطر نشان کرد : دام هاي فراواني در مقابل شما جوانان است آنچه که مي تواند شما را از اين دامها نجات دهد ابزار انديشه و تعقل است.

دوشنبه 10 مهر 1391 - 8:38
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری