پنجشنبه 23 مرداد 1399 - 21:32
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

تظاهرات مردم بشرويه در محکوميت هتک حرمت به پيامبر اکرم (ص)

‌نمازگزاران بشرويه اي با راهپيمايي در مسير مسجد جامع تا مزار شهداي گمنام، ساخت فيلم موهن و توهين به ساحت پيامبر اسلام (ص) را محکوم کردند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، امام جمعه بشرويه در اين مراسم گفت: هدف اصلي از ساخت اين فيلم و پخش آن مبارزه با اصل اسلام و انحراف اذهان عمومي مردم دنيا بر عليه اين دين مبين و نبي اکرم (ص) است.

وي اظهار داشت: استکبار و صهيونيسم از قدرت گرفتن و يکپارچگي امت اسلام در سرتاسر دنيا که امروز شاهد رشد و فراگير شدن آن هستيم هراس دارند و براي دست يافتن به مقاصد ضد اسلامي خود از هيچ جنايت و توطئه اي فروگذار نيستند.

امام جمعه بشرويه اضافه کرد: اهانت به ساحت مقدس پيامبر اسلام و قرآن از جانب جامعه اسلام ستيز صهيونيسم تازگي ندارد ولي آنچه در اين بين مهم است حفظ و تقويت بيداري و انسجام مسلمانان در برابرتوطئه ها و خصومت هاي دشمنان مي باشد.

حجت الاسلام شمس الدين گفت: اين حرکت گرچه قلب امت اسلام را جريحه دار کرد اما هر قدر هم که دشمنان در صدد خدشه دار کردن جايگاه نبوت و عظمت پيامبر بزرگ اسلام باشند نه تنها کاري از پيش نمي برند بلکه جلوه حقانيت نبي اکرم در سراسر عالم پرفروغ تر مي شود.

وي ادامه داد: دشمنان با دست نيافتن به اهداف شوم خود در خاور ميانه و همچنين مشاهده گسترش موج بيداري اسلامي در دنيا با دست زدن به چنين اعمال ننگيني سعي در ضربه زدن به پيکره اسلام دارند.

امام جمعه بشرويه در پايان اظهار داشت: اکنون با مشاهده موج خروشان و يکپارچه مسلمانان بر عليه اين حرکت قبيح موجي از ترس و وحشت بر امريکا و صهيونيسم ها غلبه کرده است و امروز دنيا شاهد قدرت گيري جامعه مسلمان مي باشد.

در پايان مراسم و بعد از به جا آوردن آيين سياسي و عبادي نماز جمعه، ‌مسئولين ، روحانيون و مسئولين هيئات مذهبي همگام با نمازگزاران با راهپيمايي در مسير مسجد جامع تا مزار شهداي گمنام ساخت فيلم موهن و توهين به ساحت پيامبر گرامي اسلام را با سر دادن شعار«مرگ بر امريکا» و «مرگ بر اسرائيل» محکوم کردند.

يكشنبه 26 شهريور 1391 - 11:31
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری