يكشنبه 29 دی 1398 - 13:30
پربازديدترين اخبار از استان
چهارمحال و بختياري
  • هيچ خبري موجود نيست

هسته هاي فرهنگي جوان شهرستان فارسان، 12 نشريه ديني تهيه کردند

هسته هاي فرهنگي جوان شهرستان فارسان، تابستان امسال 12 نشريه ديني تهيه کردند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي چهارمحال و بختياري، مسئول فرهنگي تبليغات اسلامي فارسان گفت: طرح غني سازي اوقات فراغت اين نهاد، تابستان امسال با تشکيل 12 هسته فرهنگي جوان و با حضور 320 دانش آموز و دانشجو در مناطق شهري اين شهرستان اجرا شد.

سيد محمد تقي ميراحمدي افزود: اعضاء هسته هاي فرهنگي جوان شهرستان فارسان در پايان اين طرح، 12نشريه را با توجه به مطالب مطرح شده در کلاس هاي طرح اوقات فراغت تهيه و چاپ کردند.

وي، مباحث قرآني، ديني، اخلاقي، علمي و ورزشي به همراه گزارش تصويري از کلاس هاي اوقات فراغت را از جمله مطالب نشريات تهيه شده در هسته هاي فرهنگي جوان شهرستان فارسان بيان کرد.

ميراحمدي با بيان اينکه هسته هاي فرهنگي جوان در شهرستان فارسان از دهم تير تا دهم شهريور پذيراي علاقه مندان به علوم ديني و قرآني بودند، افزود: براي تشکيل هسته هاي فرهنگي جوان در اين شهرستان در تابستان امسال، شش مبلغ ويژه اوقات فراغت از حوزه علميه قم به مناطق شهري شهرستان فارسان اعزام شدند.

وي، برگزاري دوره هاي آموزشي روخواني و روانخواني قرآن، تفسير قرآن و نهج البلاغه، اخلاق و احکام و برپايي اردوهاي زيارتي و سياحتي را از برنامه هاي اجرا شده در طرح هسته هاي فرهنگي جوان برشمرد.

پنجشنبه 23 شهريور 1391 - 10:34
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری