سه‌شنبه 14 مرداد 1399 - 16:12
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

اقامه نماز جمعه سرايان توسط مسئول اداره تبليغات اسلامي

نماز جمعه اين هفته سرايان به امامت حجت الاسلام سهرابي نژاد، رييس اداره تبليغات اسلامي و امام جمعه موقت اين شهر اقامه شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، به نقل از سالاري رابط خبري اداره تبليغات اسلامي شهرستان سرايان، حجت الاسلام حسن سهرابي نژاد در خطبه اول ضمن توصيه به تقوي الهي و پرهيزکاري، با توجه به نزديک شدن شهادت امام صادق (ع) پيرامون فضايل اين امام مطالبي بيان کرد.

وي، ولايت پذيري محض از امام عصر، پرهيز از مجالس گناه و ساماندهي مجالس عروسي و...، رسيدگي به خانواده از لحاظ تربيت اسلامي و نيز معيشت اقتصادي، دوري از ذلت پذيري و زير بار ظلم نرفتن، تلاش براي اصلاح جامعه و برادران ديني، مساوات و برابري بين برادران ديني را از اهم انتظارات امام صادق (ع) از شيعيان برشمرد.

امام جمعه موقت سرايان در خطبه دوم نيز با اشاره به مناسبت هاي هفته، اجلاس سران عدم تعهد با حضور 120 کشور يعني نمايندگان دو سوم جمعيت جهان و سخنراني رهبر عزيز انقلاب خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبري (زيد عزه) در مورد برگزاري اين اجلاس فرمودند: اين اجلاس جنگ ديپلماسي ايران در برابر غرب بود که به شکست مفتضحانه دشمن انجاميد.

امام جمعه موقت سرايان به برگزاري دوازدهمين اجلاس خبرگان رهبري، تجديد پيمان با آرمان هاي امام راحل در مرقد مطهر ايشان و ديدار با رهبر عزيز انقلاب را از ديگر برنامه انجام شده در هفته گذشته دانست.

شنبه 18 شهريور 1391 - 14:35
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری