شنبه 27 دی 1399 - 9:40
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

خاموشي در مراسم رونمايي از کتاب «تاريخ انقلاب اسلامي در اردبيل» عنوان کرد

خاطرات دفاع مقدس اگر درست نوشته شوند با استقبال همراه مي‌شوند

رئيس سازمان تبليغات اسلامي در مراسم رونمايي از کتاب «تاريخ انقلاب اسلامي در اردبيل» گفت: زماني در حوزه هنري بر اين باور بوديم که بايد خاطرات انقلاب و دفاع مقدس را نشر بدهيم اما باور نداشتيم که اين خاطرات به 150 چاپ هم مي‌رسد و الان باور داريم که اگر خاطرات، خوب نوشته شود و خوب نشر پيدا کند مردم از آنها استقبال مي کنند.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي: حجت الاسلام دکتر سيد مهدي خاموشي رييس سازمان تبليغات اسلامي، در مراسم رونمايي از کتاب «تاريخ انقلاب در اردبيل» که 15 شهريور در حوزه هنري برگزار شد با تاکيد بر لزوم نگارش خاطرات انقلاب شهرهاي مختلف کشور اظهار کرد: روشن است که مردم اين استان چه تاثيراتي در پيروزي انقلاب اسلامي داشته اند و بايد بتوانيم با آثاري از اين دست نسل هاي بعدي را با مجاهدت ها و رشادت ها و شهيدان راه انقلابمان آشنا کنيم.

وي با اشاره به دست نوشته رهبر انقلاب بر کتاب «پايي که جا ماند» افزود: اين کتاب اثري است از استان کهگيلويه و بوير احمد و کتاب «دا» نيز از خوزستان است و کتاب‌هاي ديگر نيز که به فروش بالا و استقبال مخاطبان رسيده است هر کدام روايت‌گر مجاهدتها و مبارزات يک استان است.

رييس سازمان تبليغات اسلامي ادامه داد: بايد مقاومت‌ها و تظاهرات‌ها و هدايت عالمان ديني و رفتاري که مردم نسبت به جامعه خود داشته‌اند و رهبري امام نسبت به جامعه در دوران انقلاب نوشته شود.

خاموشي ضمن بيان خاطراتي در زمينه اهميت رهبري امام خميني (ره) عنوان کرد: انقلاب ما بر اساس فکر و مسووليت ديني بنا شده و بر اساس همين تکليف ايجاد شده است.

وي گفت: زماني در حوزه هنري بر اين باور بوديم که بايد خاطرات انقلاب و دفاع مقدس را نشر بدهيم اما باور نداشتيم که اين خاطرات به 150 چاپ هم مي‌رسد و الان باور داريم که اگر خاطرات، خوب نوشته شود و خوب نشر پيدا کند مردم از آنها استقبال مي کنند.

او با تاکيد بر اين که بيداري اسلامي که امروز در جهان به وجود آمده است مولود انقلاب است، گفت: تاکيد من بر واژه بيداري اسلامي است چرا که انسان بدون وحي انسان نيست و انسان اومانيسم است.

شنبه 18 شهريور 1391 - 8:7
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری