دوشنبه 4 تير 1397 - 4:50
پربازديدترين اخبار از استان
كهگيلويه و بويراحمد
  • هيچ خبري موجود نيست

رونمايي از يادداشت رهبر انقلاب بر کتاب« پايي که جا ماند»

مراسم رونمايي دست نوشته مقام معظم رهبري بر کتاب « پايي که جا ماند » به زودي در تهران برگزار خواهد شد و پس از آن در اولين فرصت اين مراسم در استان کهگيلويه و بويراحمد نيز برگزارمي شود.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان کهگيلويه و بويراحمد ، رضا پارسيان نژاد رئيس حوزه هنري استان با اعلام اين خبر گفت : کتاب « پايي که جا ماند » خاطرات روزنوشت سيد ناصر حسيني پور آزاده و جانباز هم استاني از زندانهاي مخفي عراق است که به همت حوزه هنري و توسط انتشارات سوره مهر منتشر شده است .

وي اظهار داشت:اين کتاب هم اکنون چاپ سي ام خود را پشت سر گذاشته است.

متن دست نوشت مقام معظم رهبري بر اين کتاب به شرح ذيل است:

بسمه تعالي

تاكنون هيچ كتابي نخوانده و هيچ سخني نشنيده‌ام كه صحنه‌هاي اسارت مردان ما را در چنگال نامردمان بعثي عراق را، آنچنان كه در اين كتاب است به تصوير كشيده باشد. اين يك روايت استثنايي از حوادث تكان دهنده‌اي است كه از سويي صبر و پايداري و عظمت روحي جوانمردان ما را، و از سويي ديگر پستي و خباثت و قساوت نظاميان و گماشتگان صدام را، جزء به جزء و كلمه به كلمه در برابر چشم و دل خواننده مي‌گذارد و او را مبهوت مي‌كند. احساس خواننده از يك سو شگفتي و تحسين و احساس عزت است، و از سويي ديگر غم و خشم و نفرت. … كارهاي لازم : ترجمه سليس به زبان هاي عربي و انگليسي .

درود و سلام به خانواده‌هاي مجاهد و مقاوم حسيني.

سه‌شنبه 14 شهريور 1391 - 10:28
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری