پنجشنبه 26 تير 1399 - 20:18
پربازديدترين اخبار از استان
آذربايجان شرقي
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري جلسه هفتگي تفسير قرآن ويژه مديران در تبريز

معاون فرهنگي و پژوهشي اداره كل تبليغات اسلامي آذربايجان شرقي با اعلام اين خبر افزود:جلسه هفتگي تفسير قرآن مديران با استادي ضيايي در اداره كل تامين اجتماعي استان برگزارشد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي آذربايجان شرقي،معاون فرهنگي و پژوهشي اداره كل تبليغات اسلامي آذربايجان شرقي طي سخناني در اين جلسه گفت:صله رحم، پيوند با تمام خويشان مي باشد، بديهي است كه خويشاوند هر قدر به انسان نزديك تر باشد. وظيفه او در حفظ پيوند، شديدتر و لازم تر است

حجت الاسلام ميكاييل اسكندري افزود:اسلام تحكيم پيوندهاي خويشاوندي واستحكام روابط خانوادگي را به شدت مورد تأكيد و توجه قرار داده و صله رحم و رسيدگي به بستگان را به عنوان يك ارزش الهي واجب كرده است و خداي متعال آن را در رديف پرستش خويش قرار داده، مي فرمايد: خدا را بپرستيد و هيچ چيز را شريك او قرار ندهيد و به پدر و مادر و خويشان نيكي كنيد.

گفتني است:در پايان اين جلسه لوح تقديري به حجت الاسلام ميكاييل اسكندري توسط حاجي شريف معاون چاپ و نشر دارالقرآن الكريم به خاطر فعاليت هاي برجسته چندين ساله شان اهداء شد و مقررشد تا جلسه تفسير هفته آينده در شركت مخابرات استان برگزار شود.

دوشنبه 13 شهريور 1391 - 12:10
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری