چهارشنبه 15 مرداد 1399 - 12:18
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

افتتاح خانه عالم روستاي موردستان در بشرويه

مسئول اداره تبليغات اسلامي بشرويه از افتتاح خانه عالم روستاي موردستان همزمان با هفته دولت خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، حجت الاسلام رضا بهشتي فر در آيين افتتاح خانه عالم روستاي موردستان در جمع مسئولين اجرايي شهرستان اظهار داشت: ساخت خانه هاي عالم در راستاي حمايت و پشتيباني از فعاليت هاي فرهنگي تبليغي روحانيون مستقر و تقويت زيرساخت هاي فرهنگي در روستاها و مناطق محروم جامعه و در جهت اشاعه و تبليغ احکام ناب اسلامي و دستيابي به اهداف بلند سازمان تبليغات اسلامي و نهضت خدمت رساني به مردم صورت مي گيرد و اين نهضت تا رسيدن به وضعيت مطلوب بايد ادامه پيدا کند.

وي با تأکيد بر لزوم توجه هر چه بيشتر به ارتقا و تعميق بخشيدن به فرهنگ ديني در روستاها گفت: وجود خانه عالم و استقرار روحاني در روستاها فرهنگ ديني منطقه را بيمه مي‌کند.

مسئول تبليغات اسلامي بشرويه خاطرنشان کرد: در ساخت خانه هاي عالم طبق دستورالعمل اجرايي، زمين مورد نياز از طرف اهالي روستا اهدا شده و اداره تبليغات اسلامي از محل اعتبارات دولتي اقدام به ساخت اين خانه ها مي نمايد.

حجت الاسلام بهشتي فر ضمن قدرداني از همکاري دهيار و شوراي اسلامي موردستان يادآور شد: خانه عالم اين روستا در زميني به مساحت 250 متر مربع در سال 1390 آغاز و طي چند مرحله با اعتباري حدود 280 ميليون ريال، توسط سازمان تبليغات اسلامي به بهره برداري رسيده است.

اين مراسم سه شنبه 7 شهريور 91 برگزار شد.

چهارشنبه 8 شهريور 1391 - 9:35
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری