سه‌شنبه 21 مرداد 1399 - 2:0
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

به‌همت روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي منتشر شد

هفتاد و چهارمين شماره نشريه «رخداد»

هفتاد و چهارمين شماره از ضميمه خبري ماهنامه بشري، نشريه داخلي سازمان تبليغات اسلامي با عنوان رخداد ويژه تيرماه 1391 با 25 پرونده استاني و گزارش جامعي از فعاليت‌ها و عملكرد شركت انتشارات سوره مهر وابسته به سازمان تبليغات اسلامي و گفتگو با محمد حمزه‌زاده مديرعامل سوره مهر منتشر شد.

به‌گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، اين ضميمه ماهنامه بشري به انعكاس اخبار ارسال شده از سوي دفاتر استاني سازمان تبليغات اسلامي و معاونت‌هاي مختلف سازمان و موسسات وابسته مي‌پردازد.

در بخش ديباچه اين شماره از نشريه رخداد مطلبي با عنوان لزوم شناخت چيستي ماه مبارك رمضان و كسب معرفت لازم در راستاي تهذيب نفس و خودسازي در اين ماه پربركت آمده است.

از جمله اخبار مهم داخلي اين شماره از رخداد مي‌توان به گزارشي جامع از فعاليت‌ها و عملكرد شركت انتشارات سوره مهر وابسته به سازمان تبليغات اسلامي و گفتگو با محمد حمزه‌زاده مديرعامل سوره مهر، گزارشي از بيستمين نمايشگاه بين‌المللي قرآن كريم و حضور فعال موسسات وابسته به سازمان در اين نمايشگاه و 25 پرونده استاني اشاره كرد.

همچنين در بخش ويژه ماه اين شماره گزارشي از افتتاح رسمي «پايگاه اطلاع رساني انقلاب اسلامي» با عنوان گامي براي از حبس درآوردن اطلاعات انقلاب، گزارش ياز آيين رونمايي كتاب «سهم من از چشمان او» و نگاهي به محتواي سلسله نشست‌هاي علمي «بررسي و نقد سنجش دينداري در ايران» آمده است.

گفتني است، «رخداد» ضميمه خبري ماهنامه بشري؛ از سال 84 با هدف ارائه مطلوب‌تر اخبار و گزارشات سازمان، به سردبيري عباس لهراسبي، دبير تحريريه‌‌اي عليرضا قرايي و به‌همت روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي منتشر مي‌شود.

سه‌شنبه 24 مرداد 1391 - 19:0
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری