چهارشنبه 18 تير 1399 - 9:31
پربازديدترين اخبار از استان
آذربايجان شرقي
  • هيچ خبري موجود نيست

افطاري قرآن آموزان موسسه قرآني فرقان شهر کلوانق

همزمان با ماه مبارک رمضان 150 نفرازقرآن آموزان موسسه قرآني فرقان شهر کلوانق شهرستان هريس در مراسم افطاري اين موسسه شرکت نمودند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي آذربايجان شرقي،حجت الاسلام يعقوب اباذري سرپرست اداره تبليغات اسلامي هريس با اعلام اين خبر ، افزود: به منظور ارج نهادن به تعليم و يادگيري قرآن کريم و با هدف تشويق و ترغيب کودکان و نوجوانان مراسم افطاري براي قرآن آموزان تدارک ديده شد و حدود 150 نفر از قرآن آموزان در اين مراسم شرکت کردند.

اباذري تصريح کرد :به دليل جوان بودن جمعيت شهر کلوانق و با توجه به اينکه موسسه فرقان تنها متولي برگزاري فعاليتهاي قرآني و تابستاني است و با توجه به برنامه ريزيهاي انجام شده استقبال بي نظيري از اين فعاليتها به عمل آمده بطوري که به دليل محدويت فضا و امکانات و همچنين مشکلات مالي ثبت نام از قرآن آموزان عزيز با مشکلاتي همراه است .

لازم به ذکر است که در اين موسسه ينج کلاس روخواني و روانخواني ،يک کلاس احکام و يک کلاس پرسش و پاسخ به سوالات شرعي برگزار مي گردد.

دراين مراسم علاوه بر رياست تبليغات اسلامي شهرستان هريس،شهردار ،رئيس شوراي اسلامي شهر کلوانق وفعالان فرهنگي وقرآني ومدير موسسه قرآني فرقان حسين ميرزايي تبار و کارشناس فرهنگي اداره تبليغات اسلامي فيروز دعايي شرکت داشتند.

اين مراسم با حضور روشندل قراني مريم وقاري که حافظ سه جزء قرآن کريم است برگزار شد.

گفتني است که حدود 200 نفر قرآن آموز در کلاسهاي اين موسسه شرکت دارند که به علت محدوديت فضا از 150 نفر از آنان پذيرايي گرديد.

پنجشنبه 12 مرداد 1391 - 9:59
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری