دوشنبه 16 تير 1399 - 5:51
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

نشست هم انديشي کارکنان اداري مالي تبليغات اسلامي خراسان جنوبي برگزار شد

نشست هم انديشي کارکنان حوزه معاونت اداري مالي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي با حضور مدير کل و معاون اداري مالي برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، معاون اداري مالي اداره کل تبليغات اسلامي استان گفت: اين نشست با هدف تحليل هفتمين گردهمايي معاونين اداري مالي ادارات کل تبليغات اسلامي سراسر کشور و شناسايي نقاط ضعف و قوت کارشناسان اين حوزه برگزار شد.

سيد عليرضا موسوي نژاد، با اشاره به پيشرفت 10 درصدي امتياز نهايي معاونت اداري و مالي و کسب رتبه ششم و خوب کشوري گفت: در اين ارزيابي امور اداري اين معاونت نيز توانسته است رتبه دوم و برتر کشوري را از آن خود کند که اين نتيجه تلاش ها و اقدامات اين حوزه است.

وي افزود: با تدابير شايسته مدير کل و زحمات خالصانه کارکنان حوزه اداري مالي، در سال 1390 توانستيم بيشترين جهش را در بين ادارات کل تبليغات اسلامي سراسر کشور داشته باشيم.

موسوي نژاد ابراز اميدواري کرد: در سال جاري با به کارگيري حداکثر ظرفيت و توانمندي، تلاش خواهيم کرد رتبه برتر کشوري را به دست آوريم.

وي همچنين با اشاره به خدمات رفاهي کارکنان اين اداره کل اظهار داشت: در سال 90 تلاش کرديم تا از هر فرصت قانوني، در جهت رفاه پرسنل استفاده کنيم.

معاون اداري مالي اداره کل تبليغات اسلامي استان افزود: در سال جاري نيز به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان، به هر يک از کارکنان، سبد کالاي غير نقدي شامل برنج، مرغ، خرما و ... تحويل خواهد شد.

موسوي نژاد افزود: توجه و دقت در تنظيم برنامه هاي رفاهي مناسب و رسيدگي به نيازهاي مادي و معنوي کارکنان، رشد و شکوفايي استعدادهاي نهفته کارکنان و پيشرفت و سازندگي را در مجموعه در پي خواهد داشت.

گفتني است: در پايان اين نشست از کليه همکاران معاونت اداري مالي استان با اهداي هدايايي تجليل شد.

اين جلسه پنج شنبه 29 تير 1391 برگزار شد.

شنبه 31 تير 1391 - 11:8
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری