دوشنبه 11 فروردين 1399 - 10:49
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

نهادينه کردن فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه يک وظيفه همگاني است

سرپرست نمايندگي تبليغات اسلامي سعدآباد گفت: فرهنگ حجاب و عفاف متولي خاصي ندارد بلكه همه بايد در اين زمينه تلاش و آن را در جامعه نهادينه كنند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي بوشهر، حجت الاسلام عبدالکريم جمالي با بيان اينكه تعميق و گسترش فرهنگ حجاب در جامعه لازم و ضروري است اظهار داشت: فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه بايد نهادينه شود زيرا اين فرهنگ گامي مهم در زمينه اجراي برنامه‌هاي منسجم و هدفمند است.

سرپرست نمايندگي تبليغات اسلامي سعدآباد گفت: حجاب يك مسئله اجتماعي است و براي حفظ امنيت جامعه ضروري و سلامت جامعه به آن بستگي دارد، پس بايد اين فريضه را مهم بدانيم و به آن عمل كنيم.

جمالي در ادامه از دستگاه‌هاي اجرايي خواست با پرهيز از برنامه‌هاي متفرقه و با هماهنگي با ساير دستگاه‌ها در زمينه نهادينه كردن فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه تلاش كنند.

وي در پايان گفت عمق بخشيدن به آموزه هاي ديني در کودکان و نوجوانان؛ آنان را از آسيب هاي اخلاقي و اجتماعي مصون مي دارد چرا که بسياري از شرارت هاي افراد ناشي از نداشتن تربيت ديني و اخلاقي است و دروني شدن ارزش هاي ديني مانند حجاب باعث مي شود آنان در برابر اين انحرافات مقاومت بيشتري داشته باشند.

يكشنبه 25 تير 1391 - 10:11
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری