جمعه 20 تير 1399 - 20:10
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

نمايشگاه نقاشي و عكس در بشرويه گشايش يافت

نمايشگاه نقاشي و عكس با محوريت موضوعات قرآني به همت كانون فرهنگي تبليغي نورالثقلين وابسته به اداره تبليغات اسلامي بشرويه گشايش يافت.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، سرپرست اداره تبليغات اسلامي شهرستان بشرويه در حاشيه برپايي اين نمايشگاه گفت: در اين نمايشگاه نونهالان و نوجوانان آثار خود را درقالب نقاشي و عكس در 25 موضوع و با محوريت مسايل قرآني نظير آيات ، احاديث و داستانهاي قرآني ارايه كرده اند.

حجت الاسلام رضا بهشتي فر افزود: هدف اصلي برگزاري اين نمايشگاه انجام يك اقدام فرهنگي با رنگ و بوي قرآني و فراهم آوردن بستري مناسب جهت بروز خلاقيت نونهالان در زمينه موضوعات قرآني مي باشد.

مدير نمايشگاه نورالثقلين نيز اظهار داشت: تعداد دو هزار نقاشي براي شركت در نمايشگاه ارسال شد كه بعد از گزينش، در رابطه با هر موضوع هفت اثر برتر انتخاب شد.

دکتر محمدجواد سلطان زاده، بيشترين آثار نمايشگاه را متعلق به رده سني نونهالان خواند افزود : 280 عكس و 240 اثر نقاشي در اين نمايشگاه به نمايش در آمده است .

وي خاطر نشان كرد : در دوراني واقع شده ايم كه دشمن حملات خود را در قالب تهاجم فرهنگي و جنگ نرم به خانه ها كشانده است .

سلطان زاده تأکيد كرد: بايد با روي آوردن به برنامه هاي فرهنگي مناسب و تاثير گذار در راستاي تقويت معنويات و همچنين بالا بردن درك و بينش مذهبي كودكان و نوجوانانمان تلاشي مضاعف داشته باشيم تا بتوانيم آنان را در مقابل هجمه هاي فرهنگي و جنگ نرم دشمنان بيمه كنيم .

لازم به ذکر است نمايشگاه عكس و نقاشي نور الثقلين در محل جواديه بشرويه داير مي باشد و علاقمندان مي توانند از اين نمايشگاه بازديد به عمل آورند .

سه‌شنبه 13 تير 1391 - 9:47
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری