يكشنبه 3 مرداد 1400 - 10:40
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

محفل انس با قرآن و عترت در بشرويه برگزار شد

محفل انس با قرآن کريم با حضور قاري بين المللي و قاريان برتر از مشهد مقدس در شهرستان بشرويه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، مسئول اداره تبليغات اسلامي بشرويه گفت: در اين محفل قرآني که از طرف کانون فرهنگي تبليغي نورالثقلين بشرويه وابسته به اداره تبليغات اسلامي بشرويه برگزار شد، ابتدا قاري نوجوان، علي جاوداني به تلاوت آياتي از قرآن پرداخت.

حجت الاسلام رضا بهشتي فر افزود: مجري توانمند و خوش ذوق استاد مهرداد نظامي در ادامه اين محفل نوراني، حميد جاوداني و محمدرضا اکبريه از قاريان برتر مشهد مقدس، به جايگاه فراخواند که حميد جاوداني به تلاوت آياتي از کلام الله مجيد پرداخت و محمد رضا اکبريه با اجراي ابتهال بسيار زيبايي حال و هواي محفل را نوراني کرد.

در اين مجلس که مسئولين شهرستان اعم از امام جمعه ، فرماندار و ساير مسئولين حضور داشتند، قاري نوجوان "رضا گلشاهي" نفر سوم مسابقات بين المللي کويت، با قرائت آياتي از سوره مبارکه ابراهيم با صدايي زيبا و دلنشين، همگان را مجذوب تلاوت خود نمود.

در ادامه اين مراسم با شکوه، به درخواست مسئول کانون فرهنگي تبليغي نورالثقلين، استاد مهرداد نظامي با اجراي تلاوت به 13 سبک از قاريان مشهور جهان اسلام و نيز تلاوت بسيار زيبايي به سبک استاد عبدالباسط شور و نشاط اين محفل قرآني را مضاعف نمود.

حجت الاسلام شمس الدين امام جمعه بشرويه نيز در اين مراسم اظهار داشت: قرآن بايد سرمشق كارهاي ما باشد و برگزاري محافل انس با قرآن فضاي قرآني در جامعه و استفاده از ابعاد ديني، علمي و اعتقادي قرآن را ايجاد مي‌كند.

در حاشيه اين مراسم، مسابقه اي توسط مجري برنامه ها، اعلام و به برندگان آن هدايايي از طرف اداره تبليغات اسلامي اهدا گرديد.

شايان ذکر است جلسات قرآن و عترت کانون فرهنگي تبليغي نورالثقلين بشرويه هر هفته شنبه شب ها در محل جواديه بشرويه برگزار و جمع کثيري از علاقمندان در اين مراسم حضور دارند و نيز پايگاه مجازي هيئت حاوي مسابقات هفتگي و اطلاع رساني برنامه ها و نيز تلاوت قاريان محفل فوق الذکر به آدرس ghasemyyeh.com در خدمت جامعه قرآني مي باشد.

شنبه 3 تير 1391 - 8:45
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری