چهارشنبه 18 تير 1399 - 8:56
پربازديدترين اخبار از استان
هرمزگان
  • هيچ خبري موجود نيست

مراسم سالروز بعثت نبي مکرم اسلام(ص)در حاجي آباد برگزار شد

به همت تبليغات اسلامي حاجي آباد و با حضور ارادتمندان به پيامبر اعظم(ص)، مراسم سالروز بعثت نبي مکرم اسلام(ص) در مسجد جامع اين شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي هرمزگان، حجت الاسلام مختاري امام جمعه حاجي آباد در اين مراسم که 29 خردادماه جاري برگزار شد، ضمن تبريک اين روز خجسته، گفت:خداوند، پيامبر اسلام را هشدار دهنده جهانيان مبعوث فرمود تا امين وحي الهي باشد آن‏گاه که ملت عرب در آن زمان، بدترين دين را داشت و در بدترين خانه زندگي مي‏‌کرد وخون يکديگر را مي‏‌ريختندو پيوند خويشاوندي را مي‏‌بريدند و بت‏‌ها را پرستش مي‏ کردندو مفاسد و گناهان را فرا گرفته بود.

وي افزود:در اين زمان حساس خدا، پيامبر اسلام را زماني فرستاد که مردم در فتنه‏‌ها گرفتار شده، رشته‏‌هاي دين پاره شده و ستون‏‌هاي ايمان و يقين ناپايدار بود و راه رهايي دشوار مي‏‌نمود و پناه‏گاهي وجود نداشت چراغ هدايت، بي‏ نور شده و کوردلي همگان را فرا گرفته بود.

حجت الاسلام مختاري تصريح کرد:بعثت، يعني سرآغاز مبارزه با هرگونه شرک و انحراف فکري، عقيدتي و عملي و هرگونه خرافات بعثت، يعني رستاخيز بر پا خاستن براي نجات انسان‌ها از زير يوغ اسارت‌هاي فکري، اجتماعي و سياسي؛ بعثت پيامبر اکرم(ص)، يعني تبيين و تکميل همه اهداف پيامبران و کتاب‌هاي آسماني و تثبيت و اجراي آن اهداف به طور کامل.

سه‌شنبه 30 خرداد 1391 - 13:3
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری