جمعه 20 تير 1399 - 8:49
پربازديدترين اخبار از استان
هرمزگان
  • هيچ خبري موجود نيست

گفتمان ديني با موضوع«ولايت مداري و بصيرت»در حاجي آباد

با حضور حجت الاسلام مختاري امام جمعه حاجي آباد گفتمان ديني با موضوع«ولايت مداري و بصيرت»در جمع برادران معتکف برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي هرمزگان، اين مراسم که در دومين روز اعتکاف و با حضور جمعي از برادران معتکف در محل مسجد امام حسن مجتبي(ع)حاجي آباد برگزار شد، امام جمعه حاجي آباد در اين جلسه عامل اصلي ذلت و بدبختي مسلمانان را نداشتن بصيرت و شناخت كافي در ولايتمداري و دين داري عنوان کرد و افزود:امروز نيز پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي ايران وتشكيل نظام جمهوري اسلامي دستاورد ولايتمداري توأم با بصيرت امت مسلمان ايران است.

وي افزود:ولايتمداري راستين كه همان دين داري و خداپرستي راستين است جز با بصيرت و آگاهي كافي به دست نمي‌آيد. تاريخ غم‌بار اسلام و تاريخ خونبار تشيع، گواه روشني است بر اين كه عامل اصلي ذلت و بدبختي مسلمانان، نداشتن بصيرت و شناخت كافي در ولايتمداري و دين داري است.

حجت الاسلام مختاري تصريح کرد:امروز نيز پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي ايران و تشكيل نظام جمهوري اسلامي دستاورد ولايتمداري توأم با بصيرت امت مسلمان ايران است؛ و در صورتي كه ولايتمداري هوشمندانه و همراه با بصيرت ادامه يابد شاهد پيروزي‌هاي بيشتر و دستيابي به اهداف عالي انقلاب، امام، رهبري و شهداي والا مقام خواهيم بود.

در ادامه جلسه پرسش و پاسخ برگزار شد.

شنبه 20 خرداد 1391 - 10:53
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری