جمعه 9 اسفند 1398 - 21:28
پربازديدترين اخبار از استان
همدان
  • هيچ خبري موجود نيست

سخنراني مديرکل تبليغات اسلامي همدان در جمع معتکفان رزني

حجت الاسلام احد آزاديخواه مديرکل تبليغات اسلامي همدان با حضور در مسجد سيدالشهداء رزن در جمع معتکفان اين شهرستان سخنراني کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي همدان، در اين مراسم مديرکل تبليغات اسلامي همدان، ريشه دواندن معرفت ديني در وجود معتکف و بهره گيري از اين معرفت را در زندگي از جمله ويژگي هاي فرهنگ اعتکاف برشمرد و گفت: فرد معتکف مي تواند از بهره هاي معنوي اين مراسم استفاده کرده و براي خود و ديگران تأثيرگذار باشد.

حجت الاسلام احد آزاديخواه افزود: يکي از فرصت ها و نعمت هاي خداوند به انسان اختيار است که در آيه هاي مختلف قرآن به آن اشاره شده است که بايد در جهت صحيح استفاده شود.

وي با اشاره به شناخت انسان نسبت به خود اظهار داشت: انسان بايد نسبت به آفريده هاي خداوند تأمل و همچنين نسبت به خود و خواسته اش شناخت و معرفت داشته باشد تا بتواند در مسير هدف عالي قدم بردارد.

آزاديخواه با تأکيد بر داشتن انتخاب الهي در طول زندگي و عدم توجه به انتخاب هاي شيطاني انسان ها تصريح کرد: لازم است انسان ها براي رسيدن به هدف والا و داشتن پشتوانه حمايت الهي به انتخاب هاي درست در زندگي توجه داشته باشند.

در اين مراسم مديرکل تبليغات اسلامي همدان در نشستي صميمي با معتکفان به پرسش هاي آنان پاسخ داد.

گفتني است احمد کاوند مسئول واحد سمعي و بصري اداره کل تبليغات اسلامي همدان نيز در حاشيه اين برنامه گزارشي تصويري توليدي تهيه و با معتکفان گفتگو کرد.

چهارشنبه 17 خرداد 1391 - 12:54
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری