يكشنبه 29 ارديبهشت 1398 - 11:30
پربازديدترين اخبار از استان
آذربايجان شرقي
  • هيچ خبري موجود نيست

نازي خبر داد:

مراسم تجليل از قرآن آموزان شادآباد برگزار شد

کارشناس قرآني تبليغات اسلامي گفت:به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) 180 نفر از بانوان قرآن آموز تجليل شدند.

به گزارش روابط عمومي تبليغات اسلامي آذر بايجان شرقي فريده نازي در اين باره گفت:اين تجليل به مناسبت سالروز ولادت حضرت زهرا(س) و همچنين مقارن شدن اين ايام با ولادت بنيان کبير جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خميني(رض) انجام گرفت.

وي افزود:اين موئسسه علي رغم اينکه در روستا تشکيل شده ولي علاقمندان زيادي را به خود جلب کرده است چرا که قرآن کتاب هدايت بهترين پند دهنده است.

وي هدف در مورد هدف از برگزاري اين مراسم تصريح کرد:با توجه به فرامين مقام معظم رهبري مبني بر اينکه قرآن بايد سرلوحه زندگي ما باشد بر آن شديم از قرآن آموزان تجليل به عمل آوريم.

در اين مراسم حجت الاسلام سلطاني گفت:بعد از پيروزي انقلاب اسلامي ايران حضرت امام خميني(ره)قرآن را برنامه زندگي ما قرار داده و تاکيد داشتند که رهرو قرآن باشيم و مقام معظم رهبري هم تاکيد فراوان به قرآن آموزي و تربيت قرآني دارند وامروز شاهديم بانوان علي رغم مشغله فراوان باز مشتاق به فراگيري قرآن هستند.

سلطاني در پايان تصريح کرد:قرآن بايد هميشه و همه جا ارزشمند باشد نه در بعضي مراسم ها و مناسبتها بايد سعي کنيم قرآن را ياد بگيريم و فرزندانمان را هم قرآني تربيت کنيم چرا که ما هر چه داريم از قرآن است اگر قرآن سرلوحه زندگي ما باشد موفق مي شويم

در پايان مراسم دعاي توسل و زيارت حضرت زهرا(س) توسط مداح اهل بيت صمديان برگزار شد

چهارشنبه 10 خرداد 1391 - 13:43
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری