يكشنبه 29 ارديبهشت 1398 - 11:12
پربازديدترين اخبار از استان
اردبيل
  • هيچ خبري موجود نيست

نشست فصلي روحانيون شهرستان بيله سوار

با حضور امام جمعه و رئيس اداره تبليغات اسلامي بيله سوار، نشست فصلي روحانيون اين شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي اردبيل، در اين نشست حجت الاسلام قياسي امام جمعه بيله سوار در سخناني، توسعه ارتباط چهره به چهره با جوانان را از اولويتهاي مهم تبلغي عنوان کرد و گفت: امروزه به واسطه تبليغات ضد روحانيت در فضاهاي مجازي و رسانه هاي ماهواره اي، ارتباط اين قشر با جوانان كمرنگ شده است كه براي جبران اين امر، آگاهي جوانان از افكار دشمن بسيار ضروري بنظر مي رسد.

وي اظهار داشت: بايد در مقابل اين تبليغات سوء ايستاد، چرا كه دشمنان پيروزي و سربلندي ملت ايران را نمي خواهند، بلكه ذلت و خواري ايران اسلامي همواره مد نظر آنان است.

در ادامه حجت الاسلام شامل رحيم پور رئيس ادره تبليغات بيله سوار نيز در سخناني به نقش اقشار مختلف در تحقق فرمايش مقام رهبري اشاره و اظهار کرد: در اين ميان نقش روحانيت نسبت به ساير اقشار جامعه تاثيرگذار و حياتي است.

وي افزود: روحانيون با تشريح سيره اسلامي و راه و رسم ائمه اطهار در ارتباط با کار و تلاش و استفاده از منابع داخلي به طور مستقيم در فرهنگ سازي شعار سال نقش اساسي دارند.

حجت الاسلام رحيم پور با اشاره به تفاوت فرهنگ سازي و انجام كارهاي فرهنگي اظهار داشت: مبلغين براي ارتقاء فعاليت هاي فرهنگي در جامعه بايد با شناخت محيط، عمل و عكس العمل را در تبليغ بررسي و مد نظر داشته باشند.

گفتني است، اين نشست يکشنبه 7 خرداد ماه در محل دفتر امام جمعه بيله سوار برگزار شد.

چهارشنبه 10 خرداد 1391 - 11:50
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری