يكشنبه 5 خرداد 1398 - 0:12
پربازديدترين اخبار از استان
خوزستان
  • هيچ خبري موجود نيست

رئيس اداره تبليغات اسلامي انديمشک خبر داد:

مردم ولايتمدار انديمشك پيكر پاک 96 پرستوي گمنام وعاشق را تا كربلاي دوكوهه بدرقه كردند

مردم شهيد پرور و ولايتمدار شهرستان انديمشك پيكرپاك 96 شهيد دوران هشت سال دفاع مقدس را در فضايي آکنده از معنويت از ميدان بسيج تا كربلاي دوكوهه بدرقه كردند.

گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان خوزستان، به نقل از حجت الاسلام سعيد عليپور رئيس اداره تبليغات اسلامي انديمشک، در اين مراسم كه خيل كثيري از خانواده هاي معظم شهدا، جانبازان، مسئولين ادارات، جوانان، نوجوانان و شهروندان انديمشك حضور داشتند پيكر اين پرستوهاي عاشق در فضايي روحاني بر دوش مردم از ميدان بسيج اين شهرستان تا ميدان امام خميني (ره) تشييع و سپس تا خطّه مقدس دوكوهه يادگار دوران دفاع مقدس بدرقه شد.

بنا به اين گزارش مردم خداجوي انديمشك در مسير حركت به نوحه سرايي و سينه زني پرداختند و با شهداي گلگون كفن تجديد ميثاق كردند.

اين گزارش حاكي است كه در ادامه تشييع پيكرهاي مقدس اين شهداي والا مقام ، شهر حسينيه نيز عصر جمعه ميزبان اين لاله هاي گلگون كفن بود و مردم شهيد پرور شهر حسينيه نيز با شركت در مراسم تشييع، با آرمان امام و شهداء تجديد بيعت كردند.

گفتني است پيكر هاي مطهر اين لاله هاي گلگون كفن كه به تازگي در مناطق جزيره مجنون و فاو تفحص شده اند در مسير حركت خود با حضور در استانهاي لرستان، مركزي، اصفهان و قم در 14 خرداد همزمان با سالروز ارتحال حضرت امام خميني (ره) وارد حرم بنيانگذار كبير انقلاب اسلامي شوند تا در آغوش روح خدا آرام گيرند.

چهارشنبه 10 خرداد 1391 - 11:50
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری