يكشنبه 5 خرداد 1398 - 17:26
پربازديدترين اخبار از استان
زنجان
  • هيچ خبري موجود نيست

نماينده مردم مسلمان بحرين:

تاريخ انقلاب اسلامي ايران در بحرين در حال تكرار است

نماينده مردم مسلمان بحرين در همايش بيداري اسلامي که به همت اداره کل تبليغات اسلامي زنجان برگزار شد با اشاره به اين‌كه تاريخ ايران در بحرين در حال تكرار است، عنوان كرد: اراده استوار جوانان بحريني هنوز خدشه‌دار نشده و پيروزي از آن آنان است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي زنجان ،شيخ ميرزامحمد، نماينده مردم مسلمان بحرين 6خردادماه در همايش «بيداري اسلامي» که با حضور ميهمانان بحريني در جمع دانشجويان دانشگاه پيام‎نور زنجان برگزار شد به سخني گهربار امام خميني(ره) که فرمودند «پس از 35 سال عظمت اين كشور و انقلاب را خواهيد ديد» اشاره كرد و افزود: درست است كه هنوز به آن 35 سال نرسيده‌ايم اما اقتدار سياسي و اقتصادي ايران همگان را به تعجب واداشته است.

وي افزود: ايران اسلامي به دليل برخوردهاي از تسليحات نظامي و انرژي هسته‎اي در مقايسه با كشور هند از نظر ابعاد اقتصادي، نظامي و سياسي در اوج قرار داشته و كسي توانايي تهديد اين كشوراسلامي را ندارد كه اين توانمندي غبطه همه كشورهاي منطقه را در پي داشته است.

اين روحاني بحريني با طرح اين سؤال كه آيا نهضت بحرين به پيروزي خواهد رسيد، اظهار كرد: ما در سايه حضرت علي(ع) و فرزندان بزرگوارشان زندگي كرده، وارثان اهل بيت(ع) هستيم و در مكتب امام حسين(ع) به تلمذ و شاگردي پرداخته‌ايم و به همين دليل معتقديم كه ايشان ما را حمايت خواهند كرد.

شيخ ميرزا محمد با بيان اين‌كه علماي ديني در آغاز رهبري نهضت خويش همواره توسل به اهل بيت(ع) را سيره و روش خود قرار داده‌اند، گفت: امام خميني(ره) در شروع نهضت انقلاب اسلامي با تأسي به قرآن ‌كريم و توسل به ائمه اطهار(ع) نهضت خود را آغاز كرده و در حاليكه به ذهن هيچ كسي خطور نمي‎كرد كه اين نهضت عالم‎گير شود، خوشبختانه اين اتفاق به‌زودي محقق خواهد شد.

چهارشنبه 10 خرداد 1391 - 10:40
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری