دوشنبه 11 فروردين 1399 - 12:24
پربازديدترين اخبار از استان
هرمزگان
  • هيچ خبري موجود نيست

تشكيل دومين جلسه کانون مداحان در حاجي آباد

با حضور رئيس اداره تبليغات اسلامي دومين جلسه کانون مداحان حاجي آباد در سال جاري به منظوربرنامه ريزي جهت برپائي مراسمات ارتحال امام (ره)در اين شهرستان تشکيل شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي هرمزگان، حجت الاسلام اسماعيل فواديان در اين جلسه ضمن قدرداني از زحمات و تلاشهاي صادقانه رئيس و اعضاي کانون مداحان و مجموعه عوامل اجرايي در عرصه فرهنگ ديني اظهار داشت : خودسازي و تهذيب نفس مداح و ذاکر اهل بيت(ع) در وهله اول واجب است و تاثير رفتار و منش مداحان بر جامعه نيز يک ضرورت به حساب مي آيد.

وي در ادامه به در پيش بودن سالروز ارتحال ملکوتي بنيانگذار جمهوري اسلامي اشاره کرد و افزود:تجليل از بنيانگذار نظام مقدس جمهوري اسلامي درحقيقت تجليل و بزرگداشت ارزشهاي اسلامي و فرهنگي است .

رئيس اداره تبليغات اسلامي حاجي آبادبا بيان اين مطلب كه مي بايست آنچه که به عنوان فرهنگسازي بين نسل جوان و نوجوان ضروري به نظر مي رسد علاوه بر اهتمام به برگزاري مجالس وعظ و مرثيه خواني و محافل قرآني،معرفي شخصيت امام(ره) در اشعار مداحي و مرثيه سرائي مداحان اهلبيت(ع)است افزود:همچنين واگذاري مسئوليت برنامه ها به نسلهاي نوجوان و جوان كه اميد است اين مهم با همت والاي کانون مداحان تحقق يابد.

در ادامه حميد ملک محمدي رئيس کانون مداحان شهرستان حاجي آباد ضمن تقدير و تشکر از حضور رئيس اداره تبليغات اسلامي در اين جلسه به ارائه برنامه هاي کانون در ايام ارتحال امام(ره) و همچنين طرح‌ها و برنامه‌هاي در دست اقدام کانون مداحان در سال جاري پرداخت.

همچنين در اين جلسه مقرر شد کانون مداحان، ليست اسامي مداحاني که قصد همراهي کاروان هاي مرقد مطهر امام(ره)را دارند به اداره تبليغات اسلامي تحويل دهند.

شايان ذکر است اين جلسه يكشنبه 7 خردادماه سال جاري در تبليغات اسلامي حاجي آباد تشكيل شد.

چهارشنبه 10 خرداد 1391 - 10:14
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری