يكشنبه 5 خرداد 1398 - 17:33
پربازديدترين اخبار از استان
همدان
  • هيچ خبري موجود نيست

همايش توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني در اسدآباد

به همت اداره تبليغات اسلامي و با هماهنگي هاي به عمل آمده با شوراي فرهنگي محلات اسدآباد همايشي با عنوان توليد ملي، حمايت از كار وسرمايه ايراني در مسجد قمر بني هاشم شهرك شهيد خزايي اين شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي همدان، در اين مراسم که با حضور گروه هاي مختلف مردم برگزار شد، فرمانده سپاه انصار الحسين(ع) همدان گفت: امروز بايد شعار رهبر فرزانه انقلاب را الگو قرار دهيم تا با همدلي و همفكري بيشتر در برابر تهديدهاي دشمنان كه عليه اين انقلاب به وجود مي آورند پايداري کنيم.

سردار عبدالرضا آزادي افزود: اگر آن روز خرمشهر آزاد شد امروز به بركت اين انقلاب كشورهاي اسلامي بيدار شده و از زير يوغ استعمار شعار استقلال سر مي دهند و اين از بركات اين انقلاب است.

وي اظهار داشت: پس با اين همه تهديد از ناحيه دشمن، مقام معظم رهبري ما را بر توليد بيشتر ملي با حمايت از كار و سرمايه ايراني دعوت کرده اند تا به دشمنان بفهمانيم كه ما مي توانيم حتي با تهديد ها و تحريم هاي شما قله هاي رفيع را در سراسر جهان فتح کنيم.

آزادي ادامه داد: ما با دست خالي اما با توكل بر خدا خرمشهر را فتح كرديم امروز هم با تكيه بر كلمه الله مي توانيم با تحريم ها و تهديد هاي شما مبارزه كنيم.

چهارشنبه 10 خرداد 1391 - 9:44
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری