پنجشنبه 19 تير 1399 - 14:15
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

ششمين همايش ياوران تبليغ در خراسان ‌جنوبي برگزار شد

به مناسبت ولادت حضرت فاطمه (س) و به منظور تقدير از خانواده مبلغان خراسان‌جنوبي، ششمين همايش استاني ياوران تبليغ در خراسان ‌جنوبي با حضور معاون امور مجلس و استان‌هاي سازمان تبليغات اسلامي و امام جمعه بيرجند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان‌جنوبي، سخنران اين مراسم در اين جلسه با اشاره به ويژگي‌هاي مبلغ خوب اظهار داشت: اگر مي‌خواهيم که مبلغ خوبي باشيم بايد از موضوعات زيبا و عناوين جالب استفاده کنيم.

حجت الاسلام فلسفي سپس برخي از موضوعات جالبي که مبلغان مي‌توانند از آن‌ها استفاده کنند را برشمرد و افزود: «آرزوهاي اهل بيت (ع)»، «باورهاي گمشده»، «گزينش عاقلانه، زندگي عاشقانه» و «انتظارات درست و غلط» از جمله اين عناوين جالب هستند.

وي «فضيلت‌هاي فراموش شده»، «مهرباني‌هاي مدني»، «کليدهاي طلايي ارتباط زن و شوهر»، «انتظارات فاطمي»، «کارکرد دين» و «سيستم حفاظت از سرمايه‌هاي معنوي» را از ديگر مطالب جالبي دانست که مي‌تواند مورد توجه مبلغان قرار گيرد.

دبير ستاد زکات خراسان‌جنوبي سپس با توجه به قرار داشتن در هفته زن به بيان کليدهاي ارتباطي زن و شوهر پرداخت و ابراز داشت: حساس‌ترين ارتباطي که تشکيل دهنده زندگي انسان‌هاست، طريقه ارتباط آن‌ها با همسرانشان است.

فلسفي سپس کليدهاي ارتباطي مربوط به مادران در ارتباط با همسرشان را برشمرد و افزود: «توجه به زن»، «ابراز محبت»، «اعتبار و ارزش گذاري براي نقش زن»، «احترام به زن و تعلقات او»، «دادن قدرت معنوي به زن» و «بها دادن به مسئوليت‌هاي زندگي» از جمله مهمترين مواردي است که مردان در ارتباط با همسرشان بايد مورد توجه قرار دهند.

حجت الاسلام فلاح، معاون امور مجلس و استان هاي سازمان تبليغات اسلامي و حجت الاسلام دکتر رضايي امام جمعه بيرجند از ديگر سخنرانان اين مراسم بودند.

در پايان اين جلسه، مداح حاضر در جلسه به مديحه سرايي در فضيلت حضرت فاطمه (س) پرداخت و سپس از خانواده مبلغان مستقر و طرح هجرت و کارمندان اداره کل تبليغات اسلامي خراسان‌جنوبي با اهداي هديه، تقدير به عمل آمد.

سه‌شنبه 26 ارديبهشت 1391 - 12:30
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری