دوشنبه 29 بهمن 1397 - 10:29
پربازديدترين اخبار از استان
چهارمحال و بختياري
  • هيچ خبري موجود نيست

ديدار مداحان و ذاكران اهل بيت (ع) چهارمحال و بختياري با رهبر معظم انقلاب

هم زمان با ميلاد حضرت فاطمه زهرا(س)، جمعي از مداحان و ذاكران اهل بيت (ع) چهارمحال و بختياري با رهبر معظم انقلاب ديدار كردند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي چهارمحال و بختياري، مسئول کانون مداحان استان گفت: 25 نفر از مداحان و ذاكران اهل بيت (ع) چهارمحال و بختياري در ديدار با مقام معظم رهبري از منويات و رهنمود هاي ايشان بهره مند شدند.

حميدرضا توسلي با بيان اينكه ديدار نزديك به هزار نفر از مداحان كشور با رهبر انقلاب هم زمان با سالروز ميلاد حضرت زهرا(س) در حسينيه امام خميني تهران انجام شد، افزود: حضرت آيت الله خامنه اي در سخنان خود، شناخت و معرفت اهل بيت را نعمت بزرگ خداوند دانستند و ستايشگري فضائل اهل بيت (ع) در قالب شعر و نثر را نعمتي ديگر و از مداحان خواستند قدر اين نعمات را بدانند.

وي تصريح كرد: رهبر معظم انقلاب، كار جامعه مداحان را بيان حقيقت با استفاده از صداي خوش و آهنگ زيبا در قالب شعر بيان كردند و خطاب به مداحان فرمودند؛ امروز توانايي هاي ايران اسلامي در عرصه هاي مختلف در جهان سراسر مادي مي درخشد و مثل خورشيد نورافشاني مي كند و مداحان هم بايد با توجه به چنين فضايي، به مخاطب خود مطلب و شعر ارائه كند.

توسلي، زيارت مرقد مطهر حضرت معصومه (ع) و حضور در بارگاه ملكوتي امام خميني (ره) را از ديگر برنامه هاي كاروان اعزامي مداحان استان برشمرد.

گفتني است، كانون مداحان چهارمحال و بختياري به عنوان يكي از تشكل هاي ميان تخصصي اين نهاد، فعاليت خود را از سال 89 آغاز كرده است.

يكشنبه 24 ارديبهشت 1391 - 10:3
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری