دوشنبه 13 مرداد 1399 - 16:46
پربازديدترين اخبار از استان
كردستان
  • هيچ خبري موجود نيست

با حضور مديرکل تبليغات اسلامي استان کردستان برگزار شد

اولين همايش مبارزه با قاچاق كالا ، ارزو مشروبات الکلي در بانه

اولين همايش بزرگ مبارزه قاچاق كالا ، ارز و مشروبات الکلي در بانه با حضور مديرکل تبليغات اسلامي استان کردستان در اين شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي كردستان، حجت الاسلام عليرضا كاوه رئيس اداره تبليغات اسلامي بانه در بيست ويکم ارديبهشت ماه سال جاري با بيان اين خبر اظهار داشت : با همت اداره تبليغات اسلامي بانه اولين همايش بزرگ مبارزه با قاچاق كالا و ارز و مشروبات الكلي و بررسي پيامدهاي ناشي از آن در شهرستان بانه با حضور حجت الاسلام مسعود صفي ياري مديراداره کل تبليغات اسلامي استان کردستان برگزار شد .

حجت الاسلام كاوه تشريح كرد ، هدف از برگزاري اين همايش جلسه بررسي پيامدهاي ناشي از آن ، بررسي موضوع و مسئله قاچاق كالا و ارزاز منظر دين ، بررسي قاچاق از منظر فقه ، عوارض مخرب فرهنگي ومعضلات اجتماعي و از لحاظ امنيتي با مباحث کارشناسي است .

وي تصريح کرد : همايش با حضورحجت الاسلام صفي ياري مديراداره کل تبليغات اسلامي استان کردستان ، حاج ماموستا خدايي امام جمعه بانه ، مسعود منصوري فرماندارشهرستان، مباحث کارشناسي موضوع حجت الاسلام ايزدخواه و اجراي ميان پرده برگزار شد.

گفتني است : با همت اداره تبليفات اسلامي بانه بسته فرهنگي ويژه همايش که شامل بروشور با محتواي چکيده اي از پيام رهبري ، نقش دولت، آيات قرآني و احاديث و روايات و قاچاق از منظر دين قيد شده است و همچنين دفترچه يادداشت و خودکار ونرم افزار تقويم رسمي کشور تهيه شده که در حين برگزاري در بين شرکت کنندگان در همايش توزيع شد .

قابل ذکر است همايش با حضور روساي ادارات ، کارکنان ادارات ، فرهنگيان ، فرماندهان نيروهاي امنيتي ، روحانيون معززشهرستان و قشر دانشجو و بازاريان و غيره برگزار شد .

يكشنبه 24 ارديبهشت 1391 - 10:3
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری