سه‌شنبه 29 خرداد 1397 - 18:52
پربازديدترين اخبار از استان
همدان
  • هيچ خبري موجود نيست

افتتاح نمازخانه دبيرستان حاج رهبر با حضور رييس تبليغات اسلامي ملاير

نمازخانه دبيرستان دخترانه حاج رهبر ملاير با حضور حجت الاسلام داود عباسي رييس اداره تبليغات اسلامي اين شهرستان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کلا تبليغات اسلامي همدان، در اين مراسم رييس اداره تبليغات اسلامي ملاير با بيان اينکه اگر در زندگي هميشه معيار ما خداوند باشد لطف او گره هاي زندگي را باز خواهد کرد، اظهار داشت: در سنين نوجواني و جواني که دانش آموزان در اين سن به بلوغ مي رسند بايد سعي کنند نفس کشيدنشان، کار و درسشان، تفکر و اعتقادشان براي رضاي خداوند متعال باشد.

حجت الاسلام داود عباسي ادامه داد: زيرا اوست که تمام نعمت ها را به ما داده است و عبادت خداوند از مهمترين وظايف بندگان براي قدرداني از اوست.

وي به زندگي پيامبران و امامان اشاره کرد و افزود: همه ما از رهروان آنها باشيم و آنان را به عنوان الگوي کامل در زندگي خود قرار دهيم.

حجت الاسلام عباسي به تحقيق و پژوهش توسط دانشمندان غير مسلمان نيز اشاره و خاطرنشان کرد: فيلسوفان و دانشمندان غير مسلمان که به تازگي مسلمان شده اند به اين نتيجه رسيده اند که همه چيز در قرآن و نهج البلاغه است و اگر همه ما به فرمايشات حضرت اميرالمومنين(ع) در نهج البلاغه و نامه ايشان به مالک براي شيوه حکومت داري توجه داشته باشيم و از اين فرمايشات الگو بگيريم به طور حتم موفق خواهيم شد.

وي از دانش آموزان خواست به فرمايش رهبر معظم انقلاب به شکل ويژه توجه کنند و تحصيل، تهذيب و ورزش را در زندگي به شيوه جدي دنبال کنند و با ايجاد ارتباط معنوي با خداوند در نمازخانه آموزشگاه خود از او ياري طلبند.

گفتني است نمازخانه دبيرستان حاج رهبر از اعتبارات سفر وزير آموزش و پرورش به ملاير است که در يکصد مترمربع و با اعتباري افزون بر 300 ميليون ريال ساخته شده و شرايط فيزيکي آن به گونه اي است که وضوخانه اي در کنار آن تعبيه شده است تا دانش آموزان دختر مشکل خاصي براي وضو گرفتن نداشته باشند.

شنبه 23 ارديبهشت 1391 - 9:29
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری