سه‌شنبه 29 خرداد 1397 - 18:52
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

همزمان با روز ولادت حضرت زهرا(س)

ديدار 25 نفر از مداحان خراسان‌ جنوبي با رهبر معظم انقلاب

همزمان با سالروز ولادت فرخنده حضرت فاطمه زهرا (س)، 25 نفر از مداحان خراسان‌جنوبي به منظور ديدار با مقام عظماي ولايت، به تهران اعزام شدند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان‌جنوبي، مسئول تشکل‌هاي ديني و انجمن‌هاي اسلامي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان‌جنوبي در اين رابطه اظهار داشت: طبق روال هر ساله مداحان شاخص سراسر کشور در سالروز ولادت حضرت زهرا (س) با رهبري ديدار مي‌کنند.

حجت الاسلام احمد رضايي افزود: دو سال است که وظيفه هماهنگي مداحان به عهده سازمان تبليغات اسلامي و ادارات تابعه آن در استان‌ها و شهرستان‌ها قرار داده شده است.

وي ادامه داد: به تناسب تعداد مداحان هر استان، سهميه‌اي براي آن استان در نظر گرفته مي‌شود، که در سال جاري اين سهميه براي استان خراسان‌جنوبي 25 نفر است.

مسئول تشکل‌هاي ديني و انجمن‌هاي اسلامي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان‌جنوبي با اشاره به هماهنگي‌هاي صورت گرفته توسط اين اداره کل و کانون مداحان خراسان‌جنوبي با مداحان اعزامي اظهار داشت: 25 نفر مورد نظر مشخص شده و بعد از نماز جمعه، اين کاروان از مقابل اداره کل تبليغات اسلامي خراسان‌جنوبي حرکت کردند.

رضايي ادامه داد: کاروان مذکور پس از ديدار با مقام معظم رهبري، به منظور زيارت حضرت فاطمه معصومه (س) و عرض ارادت به ساحت مقدس امام زمان(عج) رهسپار قم و جمکران شده و سپس به بيرجند باز مي‌گردند.

وي در پايان هدف از اين ديدار را تجديد بيعت مداحان با مقام معظم رهبري و آرمان‌هاي مقدس نظام جمهوري اسلامي ايران دانست و افزود: گوش فرا دادن مداحان به رهنمودهاي معظم له در رابطه با اصول مداحي و همچنين بالا بردن سطح آگاهي و تغذيه فکري مداحان اهل بيت از ديگر اهداف اين ديدار به شمار مي‌رود.

شنبه 23 ارديبهشت 1391 - 9:13
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری