سه‌شنبه 17 تير 1399 - 3:44
پربازديدترين اخبار از استان
كردستان
  • هيچ خبري موجود نيست

راه اندازي دبيرستان علوم ومعارف اسلامي پسرانه صدرا در بيجار

رئيس اداره تبليغات اسلامي بيجار ازروند ساخت و ساز دبيرستان علوم و معارف اسلامي پسرانه صدرا در شهرستان بيجارخبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان کردستان، حجت الاسلام جليل مختاري نيا در گفتگو با خبرنگار اداره تبليغات اسلامي شهرستان بيجار اظهار داشت: دبيرستان علوم ديني پسرانه صدراي شهرستان بيجار از جمله طرح‌هاي مصوب سفر رهبري به استان کردستان است که روند ساخت و ساز اين دبيرستان آغاز گرديده است.

وي به بخش‌هاي مختلف در نظر گرفته براي اين دبيرستان اشاره کرد و افزود: اين دبيرستان شامل بخش‌هاي مختلفي از جمله مجتمع آموزشي، کلاسهاي درس، سايت کامپيوتر، نمازخانه، سالن اجتماعات چند منظوره وخوابگاه است.

رئيس اداره تبليغات اسلامي بيجار به اهميت احداث اين دبيرستان‌ها اشاره كرد و افزود: دانش‌آموزان اين مدارس در مقايسه با ساير دانش‌آموزان، اخلاق، منش و رويكرد متفاوتي نسبت به مسايل ديني دارند.

وي اعلام كرد: يكي از كاركردهاي راه‌اندازي دبيرستان‌هاي علوم و معارف اسلامي صدرا، تربيت فرهيختگان ديني و نشر فرهنگ متعالي اسلام ناب محمدي(ص) و جذب جوانان مستعد و علاقه‌مند به علوم و معارف اسلامي است.

امام جمعه شهرستان بيجار در پايان هدف از احداث مدرسه صدرا را تربيت نيروي انساني برشمرد و يادآور شد: تقويت آگاهي و بينش جوانان و توانمندسازي آن‌ها در پاسخگويي به شبهات، تقويت بينش سياسي دانش‌آموزان و ايجاد آمادگي و توانايي لازم براي حفاظت از دستاوردهاي انقلاب اسلامي بخشي از اهداف ايجاد اين مدارس است.

چهارشنبه 20 ارديبهشت 1391 - 13:33
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری