پنجشنبه 26 تير 1399 - 21:23
پربازديدترين اخبار از استان
كردستان
  • هيچ خبري موجود نيست

ديدار رئيس اداره تبليغات اسلامي بانه با فرماندار

رئيس اداره تبليغات اسلامي بانه در ديداري با فرماندارشهرستان بانه بمنظور برنامه ريزي همايش قاچاق کالا به بحث و گفتگو نشستند .

به گزارش روابط عموممي اداره كل تبليغات اسلامي كردستان، حجت الاسلام عليرضا کاوه رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان بانه در هفدهم ارديبهشت ماه 91 با بيان اين خبر اظهارداشت : بمنظور برنامه ريزي و بررسي امورات فرهنگي قابل اجرا در همايش و تمهيدات لازم براي برگزاري همايش قاچاق کالا با مسعود منصوري فرماندار شهرستان بانه و همکاري ادارات در ديداري بر اساس هماهنگي قبلي به بحث و گفتگو نشستند .

وي گفت: هدف از اين ديدار بمنظور برنامه ريزي منظم و همفکري در راستاي برگزاري همايش فرهنگي قاچاق کالا توسط اداره تبليغات اسلامي بانه و انجام اقدامات لازم براي برگزاري به نحو احسن همايش ياد شده است .

حجت الاسلام کاوه در اين ديدار ضمن تقدير و تشکر از همکاري صميمانه از مسعود منصوري فرماندار شهرستان بانه که هميشه دربرگزاري امورات قرآني و فرهنگي اداره تبليغات اسلامي حمايت و همکاري داشته است براي برگزاري همايش بيست و يکم ارديبهشت نيز در خواست مشارکت و همکاري کرد .

مسعود منصوري ضمن اعلام همکاري در برگزاري همايش ، از سازمان تبليغات اسلامي بانه در حيطه فرهنگ و دين وفعاليت هاي قرآني مطلوب ارزشيابي کرد و سازمان تبليغات اسلامي را بعنوان يک نهاد موفق و تأثير گذار فرهنگي عنوان کرد.

سه‌شنبه 19 ارديبهشت 1391 - 12:3
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری