جمعه 13 تير 1399 - 17:25
پربازديدترين اخبار از استان
گيلان
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري جشن تکليف دانش آموزان مدرسه شهيد مسعودي شهرستان آستارا

به مناسبت آغاز سن تکليف جمعي از دانش آموزان دبستان مدرسه شهيد مسعودي آستارا ، مراسم جشن تکليف هنگام نماز ظهر در نماز خانه آن مدرسه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي گيلان ، در مراسم 14 ارديبهشت که تعداد22 نفر از دانش آموزان حضور داشتند ،حجت الاسلام حسن ملائکي طي سخناني خطاب به دانش آموزان گفت : شما نونهالان که به امر فراگيري درس مشغول هستيد و در حال حاضر پا به سن تکليف گذاشتيد مسوليت خطيري به گردن شماست و آن هم عمل به دستورات و احکام و فرامين الهي ، پس لازم است با ياد خدا واقامه نماز خود را در مقابله با فساد بيمه کنيد.

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان آستارا خطاب به دانش آموزان اظهار داشت: شما با رسيدن به مرحله تکليف شيطان را بايد از خود دور کنيد و دور کردن شيطان به وسيله تمسک به قرآن و دعا و نماز و احترام به والدين است و انجام کارهاي خوب موجب خشنودي خداوند و انجام کارهاي بد باعث خشنودي شيطان مي شود ما نبايد کاري کنيم که شيطان از ما خوشحال شود.

گفتني مي باشد: در پايان اين مراسم نماز جماعت به امامت حجت الاسلام حسن ملائکي قرائت و هدايايي به رسم يادبود به دانش آموزان اهداء شد .

شنبه 16 ارديبهشت 1391 - 12:20
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری