يكشنبه 4 اسفند 1398 - 7:26
پربازديدترين اخبار از استان
كرمان
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري گفتمان ديني با موضوع «ايثاروشهادت» درجيرفت

مسئول اداري ومالي اداره تبليغات اسلامي جيرفت، از برگزاري گفتمان ديني باموضوع "ايثار و شهادت" در اين شهرستان خبر داد .

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي كرمان، خداداداميني روش، سه‌شنبه 12ارديبهشت سال91، ضمن اعلام اين خبرافزود: همزمان با سالروز گراميداشت مقام معلم، گفتمان ديني باعنوان "ايثار و شهادت" درمحل هنرستان دخترانه كار ودانش صديقه كبري(س) برگزار شد .

در اين گفتمان حجت الاسلام علي‌اكبرعليدادي مسئول شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي و معاون پرورشي اداره آموزش و پرورش شهرستان، ضمن اشاره به گراميداشت مقام معلم، افزود: در جامعه ما معلم از جايگاه بسيار بالا و ارزشمندي برخوردار مي باشد و بر شهيد و شهادت نيز ارجعيت دارد .

وي ادامه داد: اين معلمان هستند كه شهيد را تربيت مي كنند تا جانش را نثار دينش كند، پس بر دانش آموزان و متعلمين واجب است كه با نهايت ادب و احترام با معلمين خود برخورد كنند و احترام آنان را نگه دارند .

حجت الاسلام عليدادي در بخشي ديگر از سخنان خود، با بيان حديثي گرانبها از پيامبراكرم(ص) كه چه شد بعضي از انسنها به هادت نائل شدند، گفت: در نزد خداي متعال افرادي وجود دارند كه داراي معرفت هستند و كساني به درجه شهادت نائل مي‌شوند كه شاخصه معرفت را در وجود خود همچون شهيد مطهري و ديگر شهداء انقلاب اسلامي داشته باشند.

چهارشنبه 13 ارديبهشت 1391 - 9:58
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری