دوشنبه 20 مرداد 1399 - 15:43
پربازديدترين اخبار از استان
گيلان
  • هيچ خبري موجود نيست

سخنراني رئيس اداره تبليغات اسلامي صومعه سرا به مناسبت ايام فاطميه در هيئت خانه مداحان

به مناسبت سالروز شهادت حضرت زهراء (س) مراسمي در هيئت خانه مداحان صومعه سرا با سخنراني رئيس اداره تبليغات اسلامي صومعه سرا برگزار شد .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي گيلان ، حجت الاسلام منوچهر احمدي پور در اين مراسم، حضرت زهرا (س) را الگوي تمام عياري براي مسلمانان دانست و گفت : دستيابي به قله هاي رفيع معنويت و تقوا ، تنها منحصر به مردان نيست و در اين زمينه حضرت زهرا (س) توانسته به حد اعلاي كمال رسيده و به الگوي تمام عياري براي مردان و زنان مسلمان تبديل شود .

رئيس اداره تبليغات اسلامي صومعه سرا شناخت ابعاد شخصيتي حضرت فاطمه زهرا (س) را وظيفه مسلمانان دانست و افزود : عدالت‌ خواهي و مبارزه با ظلم از ديگر ويژگي شخصيت حضرت فاطمه (س) بوده که بايد براي مردم تبيين شود .

وي ايام فاطميه را فرصت مغتنمي براي معرفي شخصيت والاي حضرت زهرا (س) در جامعه به‌ ويژه به نسل جوان بر شمرد و اظهار داشت : حضرت فاطمه ‌زهرا (س) در همسرداري ، حمايت از ولايت و همچنين تربيت فرزندان الگويي بسيار شايسته‌اي براي زنان جامعه اسلامي است .

در ادامه اين مراسم يکي از مداحان اهل بيت عصمت و طهارت (ع) به مداحي پرداخته و بعد از اتمام مراسم، از عزاداران و سوگواران پذيرايي به عمل آمد .

شايان ذکر است : اين مراسم ششم ارديبهشت برگزار شد.

دوشنبه 11 ارديبهشت 1391 - 9:56
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری