جمعه 20 تير 1399 - 19:55
پربازديدترين اخبار از استان
كهگيلويه و بويراحمد
  • هيچ خبري موجود نيست

الگوگيري از فاطمه زهرا زندگي افراد را بيمه مي‌کند

معاون تبليغات اسلامي کهگيلويه در گفت و گو با خبرگزاري فارس گفت: زنان و دختران با الگوگيري از بانوي دو عالم زندگي خود را در دنيا و آخرت بيمه مي‌کنند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان کهگيلويه و بويراحمد ،حجت‌الاسلام سيد عبدالمطلب تقوي 7 ارديبهشت 91 در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کهگيلويه با بيان اينکه تهاجم عظيم فرهنگي استکبار جوانان ما را هدف قرار داده است، اظهار داشت: سد دفاعي در برابر اين هجمه فرهنگي دشمن استفاده از آموزه‌هاي ديني و الگوپذيري جوانان ما از اهل بيت و بزرگان دين است.

معاون تبليغات اسلامي کهگيلويه با تسليت شهادت حضرت فاطمه (س) بيان داشت: پس از رحلت پيامبر اکرم، بانوي دو عالم و سرور زنان اين امت، اين نوگل خندان باغ رسالت بر اثر تندبادهاي حوادث، زود پرپر شد و چندي بعد از پدر بزرگوارش، به وي پيوست.

وي افزود: زندگى بانوى بزرگ اسلام با آن که در جوانى به خزان گراييد، در همان دوران کوتاه، درس‌هاى فراوانى براى پيروان آن حضرت به جا گذاشت.

تقوي با اشاره به اينکه زندگي پربار دختر پيغمبر بهترين الگو براي زنان مسلمان است، تصريح کرد: زنان و دختران امروزي بايد زندگي و سيره حضرت زهرا (س) الگوي خود قرار دهند تا با نور چراغ هدايت اين بانوي پاک و معصوم راه سعادت در دنيا و آخرت را در پيش بگيرند.

وي گفت: زندگاني ايشان فراتر از بعد فردي بلکه در همه ابعاد بايد مورد توجه قرار گيرد.

معاون تبليغات اسلامي کهگيلويه يادآور شد: حضرت فاطمه (س) تربيت يافته باغ ولايت است و از اين رو هر لحظه از زندگي آن بزرگوار سرشار از درس‌هاي ناب زندگي است.

وي حضرت فاطمه(س) را سرمايه‌اي گرانبها براي دختران و زنان مسلمان دانست و ابراز داشت: زنان و دختران با الگوگيري از بانوي دو عالم زندگي خود را در دنيا و آخرت بيمه مي‌کنند.

معاون تبليغات اسلامي کهگيلويه در ادامه عنوان کرد: مراسم عزاداري حضرت زهرا (س) را که با شور و حزن فراوان و در شان آن حضرت برگزار شد، نشان از عشق و ارادت مردم اين شهر به بانوي گرامي اسلام دانست.

يكشنبه 10 ارديبهشت 1391 - 8:16
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری