سه‌شنبه 17 تير 1399 - 17:11
پربازديدترين اخبار از استان
همدان
  • هيچ خبري موجود نيست

آثار هنرمندان تجسمي همدان روي ميز داوري

7 اثر تذهيب، نقاشي، خط، نگارگري و گرافيک از ميان 35 اثر تجسمي راه يافته از حوزه هنري تبليغات اسلامي همدان به مرحله نهايي جشنواره توليدات مراکز استاني حوزه هنري معرفي شدند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي همدان، مدير روابط عمومي حوزه هنري استان همدان با اعلام اين خبر گفت: 4 اثر تذهيب، يک اثر نقاشي-خط، يک اثر نگارگري و يک اثر گرافيک آثاري هستند که در کنار آثار تصويرسازي، نستعليق و کاريکاتور در انتظار داوري نهايي قرار دارند.

شايسته افزود: ليلا فيض ­اللهي در اثر نگارگري خود مجلسي به سبک مغول را به تصوير کشيده است و سعيد دولتي نيز با استفاده از فرم حروف در خوشنويسي نستعليق و بازي با فضاي مثبت و منفي اين حروف، فضاي متنوعي در نقاشي- خط خود ايجاد کرده است.

وي ادامه داد: پوستر مصطفي نظري با موضوع جوان معاصر؛ شمسۀ 12پر، اثري از هاجر شکري و 3 اثر تذهيب از سرور گيلاني ديگر آثار راه ­يافته به بخش نهايي سومين جشنواره آثار و توليدات حوزه هنري است.

گفتني است سومين جشنواره آثار و توليدات مراکز استاني حوزه هنري در 8 بخش و با هدف ارزيابي عملکرد مراکز استاني حوزه هنري، ارديبهشت 1391 در کرمانشاه و با هدف تعامل هنرمنداني از سراسر کشور و تبادل تجربيات و اندوخته­ ها و همچنين ارزيابي عملکرد مراکز استاني حوزه هنري برگزار مي­ شود که تعداد 35 اثر تجسمي از همدان به مرحله نهايي انتخاب آثار راه پيدا کرده ­اند.

پنجشنبه 7 ارديبهشت 1391 - 10:19
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری