يكشنبه 15 تير 1399 - 22:37
پربازديدترين اخبار از استان
گيلان
  • هيچ خبري موجود نيست

سخنراني مدير کل تبليغات اسلامي گيلان در جمع دانش آموزان دبيرستان صدراي رشت

مدير کل تبليغات اسلامي گيلان با حضور در دبيرستان صدراي رشت براي دانش آموزان اين دبيرستان به سخنراني پرداخت.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي گيلان ، در اين مراسم که رئيس ناحيه 2 آموزش و پرورش رشت نيز حضور داشت ، حجت الاسلام جمال ياري طي سخناني جواني را برهه اي حساس در طول دوران زندگي انسان قلمداد نموده و خاطر نشان کرد : تمام بزرگان موفقيتها و افتخارات خود را مديون اين دوره و مغتنم شمردن اين دوره مي دانند.

مدير کل تبليغات اسلامي گيلان ، توجه به معنويات در اين مرحله از عمر را موضوعي ذاتي بر شمرد و افزود : دوري از هواي نفس و توکل جستن به خداي متعال از ديگر موضوعاتي است که بايد به آن توجه جدي شود.

وي با اشاره به سن تکليف و بلوغ دانش آموزان گفت : مسئله واقعي بلوغ عبارت از اين است که از نظر دين اسلام ، وقتي شخص به اين سن مي¬رسد مسئوليت پذير مي¬شود مسئوليت پذيري يعني نسبت به اعمالي که انجام مي¬دهد ديگر مسئول است.

حجت الاسلام جمال ياري با بيان عنوان ونام گذاري سال جديد تاکيد کرد : جوانان ايران اسلامي در جهان افتخار آفريني مي کنند و بايد قدر خود را بدانند و در تحقق شعار امسال وبا اختراعات جديد ،با گام هاي استوار، در مقابل تحريم هاي دشمنان ايستادگي نمايند.

وي با بيان ويژگي هاي دبيرستان معارف اسلامي صدرا ، اذعان داشت : بنيه هاي اعتقادي خود را قوي کنيد تا در مقابل توطئه و فريبهاي فرهنگي و اعتقادي دشمن بمانيد.

لازم به ذکر است : اين مراسم دوم ارديبهشت برگزار شد.

سه‌شنبه 5 ارديبهشت 1391 - 14:24
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری