جمعه 3 اسفند 1397 - 10:35
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

ديدار مديركل تبليغات اسلامي استان تهران و معاونان و كارشناسان اين اداره كل با دكتر خاموشي

حجت الاسلام نيك نژاد، مدير كل تبليغات اسلامي استان تهران به همراه معاونان ومديران ادارات و كارشناسان اين اداره كل، با حضور در سازمان تبليغات اسلامي، با دكتر خاموشي، رئيس اين سازمان ديدار و گفت‌وگو كردند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان تهران، در اين ديدار حجت الاسلام خاموشي با تقدير از تلاش مدير كل و پرسنل تبليغات اسلامي استان تهران، خواستار ادامه اين تلاش‌ها در سال جديد شد.

وي با تبريك موفقيت ديپلماتيك ايران در موضوع انرژي هسته‌اي، اين امر را مديون و مرهون ولايت و رهنمودهاي مدبرانه ايشان دانست و با تاكيد بر اينكه نعمت ولايت، موجبات سكينه و آرامش را در جامعه فراهم مي‌كند، قدر شناسي و تبيين و تبليغ اين نعمت الهي را كه بعد از ساليان و قرن‌ها به جامعه ما ارزاني شده، يك وظيفه، در راستاي امر تبليغ دين برشمرد.

خاموشي، با استناد به فرامين رهبري، ايستادگي بر سر آرمان‌ها و اصول اعتقادي را مساوي با پيروزي دانست و تقويت تشكل‌هاي مردم نهاد، حضور پررنگ‌تر علما و مديران سازمان در زمينه ارائه مقالات در نشريات، تعامل با ارگان‌ها و نهادهاي ديگر و ارائه طريق به آنها در كنار فعاليت‌هاي فرهنگي و تعيين كننده بودن تمام همكاران در حوزه مسائل سياسي را از جمله وظايف همكاران سازماني، از نگاه رهبري عنوان كرد.

حجت الاسلام نيك نژاد، مدير كل تبليغات اسلامي استان تهران نيز در ادامه اين ديدار، با تقدير از تلاش‌هاي رييس سازمان، بر نقش رهبري در حل مسئله هسته‌اي تاكيد كرد و اين پيروزي بزرگ را تبريك گفت. نيك نژاد در ادامه، به تشريح عملكرد اداره كل تبليغات اسلامي استان تهران در سال گذشته و مسائل و مشكلات پيش روي اين اداره كل پرداخت. وي با اشاره به اينكه در حال حاضر اجازه جذب نيرو در تهران وجود ندارد، و هر ساله تعدادي از نيروها به دلايل مختلف، از جمله بازنشستگي از سازمان منفك مي‌شوند، كمبود نيروي انساني را در حال حاضر، تنها مشكل اداره كل استان تهران عنوان كرد.

دكتر خاموشي در اين ديدار به بحث و تبادل نظر با معاونان و مديران اداره كل تبليغات اسلامي استان تهران پرداخت و ضمن استماع نظرات و پيشنهادات حاضران، نكاتي را در خصوص مباحث مطرح شده، متذكر شد.

سه‌شنبه 29 فروردين 1391 - 13:7
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری