پنجشنبه 3 خرداد 1397 - 8:27
پربازديدترين اخبار از استان
چهارمحال و بختياري
  • هيچ خبري موجود نيست

حمايت از جوانان به عنوان بزرگترين سرمايه هاي كشور، تحقق پيام رهبر معظم انقلاب است

حجت الاسلام رحمت الله اروجي گفت: حمايت از جوانان ايراني به عنوان بزرگترين و كارآمدترين سرمايه هاي كشور تحقق پيام رهبر معظم انقلاب در سال 91 است.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي چهارمحال و بختياري، حجت الاسلام رحمت الله اروجي در نشست رؤساي دفاتر تبليغات اسلامي استان و كاركنان اداره كل با اشاره به نامگذاري امسال با عنوان سال توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني افزود: رويكرد اقتصادي مقام معظم رهبري در نامگذاري چند ساله  اخير از تدبير و توجه همه جانبه ايشان به مسائل روز جهاني و ملي حكايت دارد كه برداشت موضوعي از پيام ها و رهنمودهاي رهبري زمينه ساز توسعه ي كشور است.

وي با بيان اينكه نيروي جواني، مهمترين سرمايه ي انساني موجود در كشور است، گفت: بايد اين نيروي مهم را با جذب جوانان به معرفت ديني و آموزه هاي قرآني در برابر هجمه‌هاي فرهنگي دشمنان بيمه كرد.

اروجي، حمايت از برنامه هاي قرآني و گسترش محافل انس با قرآن را از رسالت هاي تبليغات اسلامي بيان و تصريح كرد: فرهنگ سازي در جامعه با كمك روحانيون براي تحقق بيانات رهبري از ديگر وظايف اين نهاد در سال 91 است.

وي بر ضرورت انجام مطالعات كاربردي و نوآوري در اجراي طرح هاي فرهنگي تأكيد كرد و افزود: در صورت تبيين اهداف و تنظيم گزارش هاي عملكردي مربوط به فعاليت هاي فرهنگي، گسترش اين گونه فعاليت ها ميان اقشار مختلف جامعه به ويژه جمعيت ساكن در روستاها و عشايري استان با روند مطلوبي ادامه مي يابد.

سرپرست اداره كل تبليغات اسلامي چهارمحال و بختياري در پايان يادآور شد: انتخاب شيوه و چگونگي تبليغ دين در جوامع مختلف نيازمند مطالعات عميق و به كارگيري نيروهاي متخصص در اين زمينه است.

گفتني است، نشست رؤسا و كاركنان اداره كل تبليغات اسلامي چهارمحال و بختياري 21 فروردين 90 در مجتمع فرهنگي تفريحي كوثر شهر سامان برگزار شد.

سه‌شنبه 22 فروردين 1391 - 14:36
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری