جمعه 24 مرداد 1399 - 22:0
پربازديدترين اخبار از استان
قزوين
  • هيچ خبري موجود نيست

ديدار رئيس تبليغات اسلامي شهرستان البرز با امام جمعه

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان البرز با حجت الاسلام عادل پور،امام جمعه اين شهرستان ديدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي قزوين،امام جمعه شهرستان البرز در اين ديدار ابراز اميدواري کرد در عرصه فرهنگ ديني با همکاري بيشتر مسئولين فرهنگي گام هاي موثرتري در شهرستان البرز برداشته شود.

حجت الاسلام علي عادل پور افزود:روحانيون با آگاهي بيشتر از موقعيت و جايگاهي که دارند بايد در امور فرهنگ ديني نقش موثرتري را داشته باشند و با آگاهي بيشتري قدم بردارند.

وي اظهار داشت:بايد روي مسائل فرهنگ مذهبي و ديني سرمايه گذاري بيشتري شود و با حفظ جايگاه و موقعيت، روحانيون با ارگانها و ادارات دولتي و بويژه آن اداراتي که در امور فرهنگي و ديني فعال تر همکاري بيشتري داشته باشند.

به گفته امام جمعه البرز، اداره تبليغات اسلامي شهرستان البرز علاوه بر همکاري با هيئات مذهبي، مداحان و انجمنهاي اسلامي به ساماندهي آنان همت بيشتري بگمارند و همچنين خط دهي و نشان دادن محدوده عملکرد براي آنان بسيار لازم است.

حجت الاسلام عادل پور افزود:سازمان تبليغات اسلامي با توجه به رهنمود هاي مقام معظم رهبري بايد خط و جهت دهي فرهنگ مذهبي را انجام دهد، ما بايد همديگر را تقويت و کاستي هاي يکديگر را بپوشانيم و با گفتار و عمل خويش مردم را به نماز و امور معنوي دعوت کنيم.

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان البرز ،حجت الاسلام محمد صادق جانمحمدي نيز گفت:اميدوارم بتوانيم از رهنمودها و ارشادات شما در جهت ارتقاي امور فرهنگي البرز بهره کافي را ببريم و در جلسات مربوط به ستاد شئون فرهنگي در مناسبت هاي مذهبي، گردهمايي روحانيون، مسئولين هيئات مذهبي استفاده معنوي لازم را داشته باشيم.

سه‌شنبه 15 فروردين 1391 - 10:11
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری