شنبه 27 دی 1399 - 8:32
پربازديدترين اخبار از استان
فارس
  • هيچ خبري موجود نيست

معاون اداري مالي اداره کل تبليغات اسلامي فارس :

سياست هاي يک دهه سازمان تبليغات اسلامي با رياست دکتر خاموشي بسيار راهگشا بوده است

در آخرين جلسه شوراي طرح و برنامه که با حضور معاون اداري مالي اداره کل تبليغات اسلامي فارس و ساير اعضاي اين شورا که در سال 90 برگزار شد عملکرد يکساله اين اداره کل مورد بررسي قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي فارس، محمدرضا شايسته نيا معاون اداري مالي در اين جلسه که در آخرين روز کاري سال 90 برگزار شد،اهداف شوراي طرح و برنامه را تبيين چشم اندازي و برنامه راهبردي در راستاي سند 20 ساله، بهره مندي از تجربيات کارشناسان، استقرار تفکر راهبردي و بهسازي منابع انساني عنوان کرد.

وي اظهار داشت: مهم ترين فعاليت اين شورا تبيين و تنظيم برنامه بودجه اي سال 91 است که تا پايان سال 90 تهيه و تنظيم گرديده است.

شايسته نيا افزود: اصلاح ساختار ارزشيابي و ديگر امور مربوط به ارزشيابي پرسنل در دستور کار اين شورا قرار دارد .

معاون اداري مالي تبليغات اسلامي فارس خاطرنشان کرد: ساماندهي وضعيت اخلاقي، ارتقاي سطح باورهاي ديني مردم، احترام متقابل به همديگر و جلوگيري از ورود نحله هاي انحرافي و فرقه ها از جمله برنامه هاي تبليغات اسلامي است که شوراي طرح و برنامه بايد با آن آشنايي کامل داشته باشد.

وي سياست هاي يک دهه سازمان تبليغات اسلامي با رياست دکتر خاموشي را بسيار راهگشا عنوان کرده و گفت: طي اين ده سال سازمان به هرعرصه اي که وارد شد، موفق عمل کرده است.

شايسته نيا ادامه داد: مدارس علوم و معارف اسلامي، راه اندازي سايت هاي تبيان و IDO، واگذاري امور فرهنگي به هسته ها و شوراهاي مردمي و ... همگي طرح هاي موفقي بودند که جايگاه خود را در جامعه به دست آوردند.

وي خاطرنشان کرد: در سال 91 دستور کار شوراي طرح و برنامه حول محور فعاليت هاي فرهنگي خواهد بود.

چهارشنبه 9 فروردين 1391 - 9:30
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری