شنبه 2 تير 1397 - 8:46
پربازديدترين اخبار از استان
گيلان
  • هيچ خبري موجود نيست

نامگذاري هر سال از سوي رهبر معظم انقلاب موجب پيشرفت كشور است

مديرکل تبليغات اسلامي گيلان گفت: پيام رهبر معظم انقلاب اسلامي همواره در همه زمينه ها راهگشا و موجب پيشرفت زيرساخت هاي کشور شده است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي گيلان ، حجت الاسلام جمال ياري  تبريک بهار طبيعت و سال نو اظهار داشت : نام هايي كه رهبر معظم انقلاب اسلامي هر ساله در پيام هاي نوروزي خود براي سال پيش رو طرح مي كنند، ترسيم نقشه راه پيشرفت و چهارچوبي براي حركت كشور به جلو است.

مديرکل تبليغات اسلامي گيلان افزود: رهبرمعظم انقلاب هر سال اشاره مي کنند كه شعارها ، نمايشي و تشريفاتي نيست و طبعاً همة مشكلات را هم حل نمي‌كند، بلكه انگشت اشاره‌اي است كه راه و روش را نشان مي‌دهد.

وي گفت : سال 90 در چارچوب همين اهداف بلند مدت و الگوسازي نامگذاري شد تا در كنار همه آن سال‌هايي که نام گذاري شده است انديشه‌اي سازمان ‌يافته و منسجم براي تحقق  «عدالت و پيشرفت» را به نمايش بگذارد.

حجت الاسلام ياري با اشاره به نام گذاري امسال به نام توليد ملي و حمايت از كار و سرمايه ايراني گفت : اين شعار بايد در همه زمينه‌ها حتي برنامه‌هاي فرهنگي و ديني نيز جريان داشته باشد زيرا توليد و سرمايه بايد در خدمت برنامه ها در راستاي گسترش و نشر فرهنگ اسلامي باشد.

وي افزود : فرهنگ نقش مهمي در همه زمينه ها دارد زيرا اگر در زمينه‌اي فرهنگ سازي شود موفقيت آن بدون شك بيشتر خواهد بود.

حجت الاسلام ياري تاکيد کرد : همه دستگاه‌ها بايد بيش از گذشته براي اجرايي شدن و تحقق اين هدف والاي ملّي تلاش كرده و با بكارگيري تمامي منابع و ظرفيت‌هاي علمي و پژوهشي در كشور زمينه‌هاي لازم و مناسب را ‌فراهم آورند.

اين مقام مسئول اضافه كرد: اين نامگذاري همچنين دستگاه‌هاي اجرايي را موظف ساخته تا سعي كنند با نصب‌العين قرار دادن فرمايشات رهبر معظم انقلاب اسلامي درراه رشد و تعالي کشور گام بردارند.

عضو شوراي فرهنگ عمومي گيلان خاطر نشان کرد : بدون شک كشوري كه مي‌خواهد عقب ماندگي هاي گذشته را جبران كند و در عرصه بين‌المللي به‌عنوان يك قدرت مستقل قد علم كند، بايد با تمام توان در اجرايي شدن منويات رهبري تلاش كند.

ياري اضافه کرد : رشد و تعالي ايران اسلامي و رسيدن به چشم انداز بيست ساله آرزوي همه ايرانيان است كه اين امر نيازمند حضور فعال مسئولان، عزم ملي و تبديل آن از شعار به شعور در صحنه تلاش است.

چهارشنبه 9 فروردين 1391 - 9:15
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری