يكشنبه 4 اسفند 1398 - 8:50
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان شمالي
  • هيچ خبري موجود نيست

برترين هاي قرآني در خراسان شمالي تجليل شدند

همايش تجليل از نفرات برتر دوره هاي آموزشي حفظ، ترجمه و مفاهيم قرآن کريم در خراسان شمالي با حضور مدير اداره نظارت و ارزيابي مراکز و موسسات قرآني کشور دربجنورد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان شمالي ، حجت الاسلام و المسلمين سعيدي، مدير اداره نظارت و ارزيابي مراکز و موسسات قرآني کشور در اين همايش که در محل دارالقرآن عترت شهرستان بجنورد برگزار شد، اظهارداشت: کسي که حافظ قرآن است از مقام و منزلت بالايي برخوردار است.

وي با اشاره به اينکه مي بايست نگاه ما به قرآن نگاه تعميمي باشد، تصريح کرد: بيش از اينکه به دنبال فعاليت قرآني باشيم بايد دنبال فرهنگ قرآني باشيم.

وي افزود: اگر بتوانيم حوزه علوم انساني را هم به عنوان يکسري معادلات و چارچوب در حوزه وظايفي خود قراردهيم، اين مهم به يک حوزه سيستماتيک تبديل خواهد شد.

حجت الاسلام سعيدي با اشاره به اينکه عاملان قرآن بايد به قرآن به عنوان يک رکن اساسي توجه داشته باشند، اظهارداشت: فرد با توجه ويژه به اين مهم به باور دروني و ايمان دروني خواهد رسيد.

گفتني است؛ در پايان اين همايش نفرات برتر دوره هاي آموزشي حفظ، ترجمه و مفاهيم قرآن کريم خراسان شمالي از تاريخ بهمن سال 87 تا مهر ماه 90 با اهدا لوح و هدايايي به رسم يادبود مورد تقدير قرار گرفتند.

يكشنبه 21 اسفند 1390 - 8:29
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری