پنجشنبه 2 بهمن 1399 - 12:14
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان شمالي
  • هيچ خبري موجود نيست

شبكه روحانيت يك شبكه موثر در جامعه است

استاندار خراسان شمالي گفت: روحانيت بايد با درك فرصت ها و استفاده از ظرفيت هاي فراوان نظام، ضمن تعامل مثبت ، موثر ، سازنده و فراگير با جامعه نقش فعالانه تري در جامعه ايفا كنند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان شمالي ، ابوطالب شفقت در گرد همايي علماء و روحانيون (مستقر و طرح هجرت) شهرستان بجنورد گفت: شبكه روحانيت معظم يك شبكه مهم و اثر گذار در جامعه بوده و بهترين مربي در بصيرت بخشي ، صبر دادن و تزريق مقاومت به مردم است.

وي افزود:روحانيت اصيل وابستگي به جريانات نبوده و فقط در مسير ولايت فقيه حركت مي كند.

وي خاطرنشان کرد: روحانيت بايد با درك فرصت ها و استفاده از ظرفيت هاي فراوان نظام، ضمن تعامل مثبت ، موثر ، سازنده و فراگير با جامعه نقش فعالانه تري در جامعه ايفا كنند.

مقام عالي دولت دراستان به توجه به نقش مساجد به عنوان مركز اصلي مديريت معنوي جامعه اشاره كرد و اظهارداشت: با افزايش توانايي هاي روحانيون مساجد و با برگزاري دوره هاي آموزشي فشرده تكميلي، چون مديريت ، روانشناسي ،تعليم و تربيت، ارتباطات و مقاومت مي توان همچون دژي مستحكم و پرقدرت در برابر جنگ نرم دشمن ايستادگي كرد.

شفقت از نقدهاي روحانيت بعنوان نقدهاي كارشناسانه و نقدهاي سازنده ياد كردوافزود:مردم به روحانيت اعتقاد، اعتماد علاقمند دارند.

چهارشنبه 3 اسفند 1390 - 9:20
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری