جمعه 4 خرداد 1397 - 17:8
پربازديدترين اخبار از استان
قم
  • هيچ خبري موجود نيست

مديركل تبليغات اسلامي استان قم:

سخنراني روز جمعه رهبر انقلاب اعلام اقتدار همه‌جانبه نظام بود

مديركل تبليغات اسلامي استان قم فرمايشات اخير مقام معظم رهبري در خطبه‌هاي نماز جمعه را اعلام اقتدار همه جانبه نظام اسلامي ارزيابي كرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان قم، حجت‌الاسلام عباس اسكندري در گفتگويي با اشاره به محورهاي فرمايشات مهم رهبر معظم انقلاب در خطبه‌هاي نماز جمعه تهران اظهار داشت: مقام معظم رهبري در خطبه‌هاي نماز جمعه تهران علاوه بر تحليل عميق از پيشرفت‌هاي شگفت‌آور جمهوري اسلامي در عرصه‌هاي مختلف، بي‌نتيجه بودن تحريم‌هاي رنگارنگ نظام سلطه، بيداري اسلامي و سرنگوني چهار طاغوت منطقه از دهه فجر سال گذشته تاكنون، ضعف و انزواي رژيم صهيونيستي و... به نكته مهمي اشاره كردند كه حاكي از اعلام ابرقدرتي جمهوري اسلامي ايران است.

وي اضافه كرد: رهبر انقلاب اسلامي با اقتدار و رشادت اعلام كردند كه جمهوري اسلامي ايران به علت ضديت با غده سرطاني رژيم صهيونيستي در دو جنگ پيروزمند 33 روزه و 22 روزه دخالت كرد و نتيجه آن را همگان ديدند.

وي گفت: ايشان همچنين در مورد ادعاي غلط حكام بحرين در مورد دخالت جمهوري اسلامي ايران در اوضاع اين كشور تاكيد كردند كه اگر جمهوري اسلامي در اوضاع كشور بحرين دخالت مي‌كرد وضعيت مردم اين كشور جور ديگري بود.

به گفته مديركل تبليغات اسلامي استان قم اين فرمايشات مقام معظم رهبري نوعي اعلام ابرقدرتي جمهوري اسلامي ايران است.

حجت‌الاسلام اسكندري تاكيد كرد: به نظر من خطاب رهنمودهاي رهبر انقلاب اسلامي به اردوگاه استكبار و آمريكايي‌ها بود كه اگر روزي فكر مي‌كردند كه ابرقدرت جهان هستند، دوران خودكامگي و زورگويي آنها به پايان رسيده است، چراكه در گوشه‌اي از عالم در منطقه خاورميانه، قدرتي ظهور و بروز كرد كه منافع سلطه‌گران را به خطر انداخته است.

وي ادامه داد: در طول تاريخ انقلاب اسلامي به اندازه امروز تحت فشار نظام سلطه نبوديم، در عين حال در هيچ زماني هم اين اندازه احساس قدرت و سربلندي نداشته‌ايم.

وي با اشاره به وضعيت بحراني و آشفته آمريكا در زمينه‌هاي اقتصادي، اجتماعي و... و بدهي سرسام‌آور اين كشور، فروپاشي آن را امري قطعي دانست و گفت: دير يا زود همه ما شاهد فروپاشي آمريكا خواهيم بود.

حجت‌الاسلام اسكندري تاكيد كرد: اين اقتدار ايران است كه روسيه و چين را وادار كرده كه به آمريكا پشت كنند و با اعمال فشار به كشور سوريه مخالفت كنند.

وي اضافه كرد: با گذشت سي و سه سال از پيروزي انقلاب اسلامي ما شاهد استحكام پايه‌هاي نظام در داخل و خارج هستيم و خيلي‌ها كه حاضر نبودند انقلاب اسلامي را زمينه‌ساز بيداري اسلامي بدانند، با پافشاري مقام معظم رهبري مجبور شدند به اين واقعيت مهم و حساس تاريخي اعتراف كنند.

چهارشنبه 19 بهمن 1390 - 13:4
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری