سه‌شنبه 29 خرداد 1397 - 18:48
پربازديدترين اخبار از استان
آذربايجان غربي
  • هيچ خبري موجود نيست

تحکيم پيوند مردم و رهبر از نتايج حماسه 9 دي 88 بود

مدير کل تبليغات اسلامي آذربايجان غربي و امام جمعه موقت اروميه تحکيم پيوند مردم با رهبر معظم انقلاب اسلامي و عمل به رهنمودهاي وي را از نتايج حماسه تاريخي 9 ديماه سال 88 عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي آذربايجان غربي، حجت الاسلام سيد محمد فخري در خطبه هاي اين هفته نماز جمعه اروميه افزود: افزايش اقتدار نظام اسلامي، کنار رفتن نقابها و آشکار شدن باطن فتنه گران، پيوند مردم و رهبري و ايجاد اتحاد و انسجام ملي در کشور از ديگر دستاوردهاي بزرگ حماسه فراموش نشدني 9 ديماه سال 88 است.

وي بيان داشت: بعد از پيروزي انقلاب اسلامي، مردم انقلابي ايران توطئه هاي زيادي را خنثي کرده اند که حمايت همه جانبه مردم از دستاوردهاي انقلاب و رهبري در حرکت خودجوش و حماسي 9 دي از بزرگترين اين حرکت ها بوده است.

امام جمعه موقت اروميه خلق حماسه 9 دي را يک امر الهي و از معجزات انقلاب اسلامي در مقابل توطئه هاي دشمنان داخلي و خارجي بعد از انتخابات دانست و اظهار داشت: فتنه گران با توهين به مقدسات مردم در ماه محرم و ولي امر مسلمين چهره واقعي خود را به ملت ايران نشان دادند.

حجت الاسلام فخري خلق حماسه مردمي 9 دي ماه را نمونه بارز پيروي مردم از ولايت فقيه و دفاع از اسلام و انقلاب در مقابل توطئه هاي دشمنان عنوان کرد و بيان داشت: بصيرت و هوشياري مردم ا از عوامل مهم و تاثيرگذار در تداوم انقلاب اسلامي در طول 33 سال اخير بوده و رهنمودهاي روشنگرانه رهبر معظم انقلاب اسلامي در به وجود آمدن 9 دي بسيار موثر بود.

يكشنبه 11 دی 1390 - 14:4
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری